אהבה או עושר, אלה 2 מזלות אסטרולוגיים עומדים בפני בחירה מכרעת מ -8 בינואר

בחיים, לפעמים אנו עומדים בפני בחירות חשובות שיכולות להשפיע על גורלנו. אהבה או עושר? דילמה זו משפיעה במיוחד על שני מזלות נכון ל-8 בינואר. כיצד יוכלו ילידים אלה לקבל את החלטתם ולהפיק את המרב מתקופה מסוימת זו?

מזל שור ומזל תאומים עומדים בפני תקופת מפתח

בין שנים עשר המזלות האסטרולוגיים, שור ותאומים תהיה להם יותר מאחרים הזדמנות בתחילת השנה לראות את חייהם פונים לכיוון חיובי או שלילי. התחומים הנבחרים שלהם הם אלה של אהבה ועושר, עם תקופות חיוביות בנובמבר ודצמבר.

שור: אהבה או עבודה? ההחלטה שיכולה לשנות הכל

עבור אלה שנולדו תחת מזל שור, חודש ינואר יהיה מסומן על ידי השפעה פלנטרית חזקה שתציב אותם לפני בחירה מכרעת. הם יצטרכו לבחור בין הקדשת האנרגיה שלהם לאהבה ויחסים אישיים או התמקדות בהצלחה מקצועית וכלכלית כדי להבטיח את עתידם – זה אולי נראה קשה להחליט, אבל על ידי הסתמכות על האינסטינקטים שלהם ועל הטבע המתמיד והנחוש שלהם, הם יידעו לעשות את הבחירה הנכונה עבורם.

מזל תאומים: חיפוש אחר איזון בין אהבה לעושר

עבור ילידי מזל תאומים, גם תחילת השנה מלאה בשינויים. התקופה שבין 8 בינואר לפברואר מייצגת זמן מפתח שבו Geminis יצטרכו להחליט אם הם רוצים לתעדף את חיי האהבה שלהם או את ההצלחה המקצועית שלהם.

ניתוח המצב האסטרולוגי

לכוכבי הלכת יש השפעה משמעותית על האירועים המציינים תקופה מכרעת זו עבור מזל תאומים. על פי ההורוסקופ, מיקומו של יופיטרבפרט, יהיה מכריע עבור ילידים אלה., כוכב הלכת הגדול ביותר במערכת השמש מביא בדרך כלל שפע ומזל לתחום השפעתו. השנה, לעומת זאת, נצטרך לשים לב להיבטים עם שבתאי, מה שיכול למתן את ההשפעות המיטיבות של יופיטר ולהקשות על הבחירה במזל תאומים.

באותו נושא :  מה לזכור עבור כל שלט?

תמיכתם של המלאכים השומרים בזמן בחירה זה

למרות שהמצב נראה מורכב עבור שור ותאומים, הם יכולים לסמוך על התמיכה שלהם מלאכים שומרים
כדי לעזור להם לעבור את התקופה החשובה הזו בשלווה רבה יותר. מלאכים שומרים הם ישויות רוחניות המשגיחות עלינו לאורך כל חיינו.– הם מדריכים ומגנים עלינו, במיוחד כאשר אנו עומדים בפני בחירה מכרעת או כאשר אנו צריכים להתחבר מחדש לכוח הפנימי שלנו ולאותנטיות שלנו.– כדי להשיג את תמיכתם בתקופה עדינה זו, ילידי שני המזלות יכולים לפנות אליהם בתפילה או במדיטציה.

  • עבור מזל שור, זהו בעיקר המלאך השומר קמואל
  • מזל תאומים, לעומת זאת, יכול להפיק תועלת מעזרתו של המלאך רפאל

סימנים נוספים שהושפעו ממגמות אלה בינואר

כמובן, סימנים אחרים של גלגל המזלות לא נחסכים בחודש זה של ינואר. חלקם יושפעו פחות מהשפעות פלנטריות אלה, אך עבור אחרים, זו תהיה גם שאלה של בחירה בין אהבה לעושר.

הזדמנויות בעבודה למזל קשת וטלה

הסיבה לכך היא שתצורות אסטרליות מסוימות יתעדפו הצלחה מקצועית יותר עבור מזלות מסוימים, כגון קשת וטלה שכוכביו יעדיפו במיוחד פעילויות מקצועיות ופיננסיות. אז אל תחמיצו את ההזדמנות הזו להתקדם בקריירה שלכם ולהתחיל עם הפרויקטים שלכם כדי להגדיל את ההכנסה שלכם!

אהבה: מאזניים וליאו מוזמנים להיות חופשיים יותר

אם עבורכם, אוהבי מאזניים ואריה, החיים הסנטימנטליים חיוניים, תחילת השנה תהיה חיובית ליצירת מערכות יחסים חדשות, כמו גם שחרור מבני הזוג הנוכחיים שלכם. במהלך חודשים אלה, מעודדים אתכם להיות אסרטיביים יותר ולבטא את הרצונות והצרכים שלכם בחיי האהבה שלכם.

לכן, תחילת 2022 מביאה סיכונים משמעותיים עבור כמה מזלות, במיוחד במונחים של בחירות בתחומי אהבה ועושר. עבור שור ותאומים בפרט, תקופה זו תהיה קריטית. על ידי חיבור עם האינטואיציה ומדריכי הרוח שלהם, הם יידעו כיצד לבחור את הטוב ביותר עבורם.להתקדם בדרך של הגשמה אישית ואושר אמיתי.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.