אהבת חורף, 2 המזלות האלה ימצאו חום בזרועותיו של אחר

החורף הוא לעתים קרובות שם נרדף לקור ומלנכוליה. אבל, עבור חלק, זו העונה המושלמת למצוא אהבה ולחוות תשוקה בלתי נשכחת. לכוכבים יש את המועדפים שלהם כשמדובר מזל מאוהב בתקופה קרה זו. גלה אילו שני מזלות יוכלו לחוות אהבה עם בירה A בחום זרועותיו של אחר.

טלה: בחיפוש אחר הרפתקה אינטנסיבית

יליד טלה ידוע בצד האימפולסיבי והנלהב שלו. שום דבר לא עוצר אותו כשהוא חושק במשהו או במישהו. הטעם לאתגר הוא גם מאפיין בולט של גלגל המזלות הזה. במהלך העונה הקרה, בני מזל טלה יראו את רגשותיהם מתפוצצים כאשר הטמפרטורה בחוץ יורדת.

מפגשים שתמיד מפתיעים

אנשים שנולדו במזל טלה צריכים להרגיש חיים ומסופקים בחיי האהבה שלהם. כדי לעשות זאת, לא חסרים להם רעיונות לתבל את חיי היומיום שלהם! הנה כמה מהדברים שהם מעריכים במיוחד:

  • משחקי פיתוי: בני מזל טלה אוהבים לשחק עם מבטים ומילים כדי לכשף את טרפם
  • אתגרי אהבה: ככל שהדרך מורכבת יותר, כך הם מרגישים מרוממים יותר
  • מה חדש: להתאהב במישהו עם אישיות ותחומי עניין שונים מאוד משלהם

שום דבר לא גדול מדי עבור מזל טלה מאוהב

גלגל המזלות הזה מסוגל להזיז הרים כאשר האהבה מגיעה. בתקופת החורף הזו, מזל טלה יבקש אפוא לחיות מערכות יחסים אינטנסיביות ועמוקות. הם ייקחו את כל הסיכונים הדרושים כדי לצרף את היפה שלהם לשמיים חמים אחרים.

עקרב: תשוקה ומסתורין מובטחים

עקרב הוא ללא ספק המזל האסטרולוגי האינטנסיבי ביותר בכל הנוגע לרגשות. הוא חי כל אהבה כאילו היא ייחודית ובת חלוף, בוודאי משום שהיא נושאת בתוכה את פחד הנטישה. במהלך החורף, האיפוק לכאורה שלו נעלם לטובת אישיות לוהטת ושובת לב.

באותו נושא :  2 המזלות האסטרולוגיים הללו יראו את מזלם גדל בחודש מרץ

הקשבה לרגשות שלך

עקרב משתמש בתכונותיו המולדות כדי להילחם בקור שמציף אותו. התשוקה הטבעית שלו תהיה בשירות יקירו בעונת החורף. הוא יהיה זמין ופתוח לצרכים של בת זוגו וייקח את זה ללב לחלוק איתו כל רגע יקר. עקרבים מעדיפים לשמור את סודותיהם לעצמם, אך כאשר הם מאוהבים, הם חושפים בהדרגה את היקום המסתורי שלהם.

להבת תענוגות הבשר

אנשים השייכים למזל עקרב ידועים גם באימפולסיביות שלהם בחדר המיטות. משחק האהבה הוא חלק בלתי נפרד ממערכות היחסים שלהם ועוזר לחזק את הקשר שהם יוצרים עם בן זוגם. הנה כמה מההתנהגויות הנפוצות ביותר שלהם:

  1. כושר המצאה: לנסות עמדות שונות ולהתנסות במקומות יוצאי דופן
  2. כוח: לבטא בבירור את מה שהם רוצים
  3. שליטה: שמירה על תשוקה ותשוקה לאורך שנים

יש לומר כי טלה ועקרב אינם מהססים ללכת אחר הרצונות והאינסטינקטים שלהם כשמדובר באהבה. אין ספק שלשני המזלות הללו יהיה סיכוי גדול לחוות סיפורי חורף אינטנסיביים ובלתי נשכחים.

איך תדעו אם אתם מתאימים לשני המזלות הללו?

כמה שילובים אסטרולוגיים מתבררים כנוחים יותר למערכת יחסים מתמשכת והרמונית מאחרים. אם אתם רוצים לדעת אם המזל שלכם קשור למזל טלה או עקרב שעשוי להתעניין, הנה כמה קווים מנחים:

  • עקרב תואם לסרטן, בתולה, גדי ודגים;
  • מזל טלה, לעומת זאת, יכול למצוא אהבה עם מזל דלי, תאומים, או יליד המזל שלהם.

אם השלט שלכם לא נמצא ברשימות האלה, אל ייאוש: כל סיפור הוא שונה ואין כללים נוקשים ומהירים בכל הנוגע להתאמה לאהבה. אז בטחו בעצמכם ותנו לעצמכם להיות מודרכים על ידי הרגשות שלכם! מי יודע, אולי תחוו אהבת חורף לוהטת מאוד עם אחד משני האנשים האלה שנחושים לחמם את ליבם!

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.