איזה מזל ירוויח הכי הרבה מהאנרגיה של הירח החדש במזל גדי?

בזמן שהירח החדש ממוקם במזל הרצינות והשאפתנות שהוא מזל גדי, מעניין לגלות איזה מזל אסטרולוגי ירוויח הכי הרבה מהאנרגיה הזו. שלב הירח מביא לנו לעתים קרובות התחדשות ומזמין התבוננות פנימית כדי לעזור לנו לשקול נקודות מבט חדשות בחיינו.

מזלות שמקבלים את השפעת הירח החדש במזל גדי

לא כל המזלות יושפעו באותו אופן מהשלב הירחי הזה, שמתרחש בדרך כלל בתחילת השנה או מיד לאחר ליקוי החמה. חלקם עשויים אפילו להיות מעט איטיים על ידי תקופה זו, בעוד שאחרים יראו את הפרויקטים הרבים שלהם באים לידי ביטוי במהירות. אלה כוללים:

  1. גדי – אם יסמנו היכן הירח החדש ממוקם, הם ירגישו חיבור חזק עם אנרגיה זו
  2. שור – מזל אדמה, כגון מזל גדי, אשר ירטוט באותו תדר במהלך מולד הירח
  3. בתולה – עוד מזל אדמה, שגם הוא ינצל את התקופה החיובית הזו כדי להתקדם עם הפרויקטים שלו
  4. עקרב – נחישותו תתמודד ביעילות עם האתגרים שמציב שלב ירח זה

מזל גדי: תחייה עמוקה ומתמשכת

ילידי מזל עז הים ייהנו באופן מלא מנוכחותו של הירח החדש במזל גדי. זה יהיה זמן נהדר לתכנן אסטרטגיה ולפתח תוכנית ברורה לעתיד, הודות לבהירות מנטלית רבה והתמדה.

הם גם ירגישו חיבור רוחני חזק עם אנרגיה זו שתדחוף אותם לחקור את עצמם ולשלב את טבעם האמיתי בכל תחומי חייהם. מהפכה פנימית זו תשפיע גם על מערכות היחסים שלהם, ותטפח הבנה וכבוד הדדיים.

באותו נושא :  מי הם 2 המזלות שיראו את עושרם גדל בסוף השבוע השלישי של דצמבר?

שור: הזדמנויות נהדרות לנצל

עבור מזל שור, מולד הירח במזל גדי מסמל זמן אידיאלי לנצל הזדמנויות וליצור שותפויות חדשות. הם יוכלו לרתום את האנרגיה החיובית הזו לבניית פרויקטים מוצקים וברי קיימא בכל תחומי חייהם, בין אם מקצועיים או אישיים.

שלב הירח הזה גם יביא להם רגעי מנוחה ראויים היטב כדי לטעון את המצברים שלהם ולדאוג לעצמם, תחת מבטו העדין של הירח החדש על כדור הארץ.

מזל בתולה: ארגון ללא רבב לנוע קדימה בשלווה

מזל בתולה יקבל שירות טוב במיוחד מהירח החדש במזל גדי, הודות ליכולת הטבעית שלהם להתארגן ולבנות. תקופה זו תעודד אותם לקחת את הזמן לתכנן כל פרט בפרויקטים שלהם ולהימנע מאירועים בלתי צפויים או מכשולים שעלולים לעמוד בדרכם.

הירח החדש במזל אדמה זה יעדיף גם את גיבוש היחסים האינטימיים והמשפחתיים עבור ילידים אלה. ואכן, הם יידעו לשלב עדינות ותקיפות כדי לגבש את היסודות החיוניים הללו לרווחתם היומיומית.

עקרב: עין חדה לחזות מגמות

לבסוף, עקרבים ינצלו את הירח החדש במזל גדי כדי לחדד את האינסטינקטים שלהם ואת הכשרון יוצא הדופן שלהם. עם אנרגיה מחודשת זו, הם יהיו צעד אחד לפני המתחרים שלהם ויוכלו לנצל את החזון החד שלהם של הזדמנויות כדי להיות מנוצל במהירות.

שלב ירח זה ידגיש גם את הקשר עם עצמם. העקרבים יוזמנו לצלול עמוק בתוך ישותם כדי לחשוף את שאיפותיהם האמיתיות ובכך להתאים אותם טוב יותר למסעם.

מזלות נוספים העומדים בפני הירח החדש במזל גדי

למרות שהמזלות הנ"ל מועדפים במיוחד על ידי השפעת הירח החדש במזל גדי, אין לשכוח שגם המזלות האחרים יוכלו ליהנות משלב הירח הזה.

לילידי מזלות האוויר (תאומים, מאזניים ודלי) או אש (טלה, אריה וקשת)זה יהיה יותר עניין של האטת הקצב כדי להרגיש טוב יותר את השפעת כדור הארץ של הירח החדש הזה., הם יוזמנו לקחת את הזמן להרהור והתבוננות פנימית כדי לקבוע את שאיפותיהם האמיתיות ואת המטרות הקונקרטיות שיש לרדוף.

באותו נושא :  20 בדצמבר מביא שלווה ופיוס לשני המזלות האסטרולוגיים הללו

מזל דגים וסרטן: התבוננות פנימית הכרחית

רגיש ורגשי, מזל דגים יעודד לברוח ממערבולת הרגשות שלו על ידי לקיחת צעד אחורה. באשר לסרטן, הוא גם יפגוש בשלב הירח הזה רגע של הרהור על מטרותיו ועל התפתחות מערכות היחסים שלו. הכוח השקט שמשדר מזל גדי יאפשר לשני מזלות המים הללו ליהנות מהתחדשות פנימית ומביטחון עצמי מוגבר.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.