האינטליגנציה שלך מרשימה אם אתה מצליח להזיז גפרור אחד כדי לפתור את המשוואה הזו!

חובבי פאזלים וחובבי אתגרים אינטלקטואליים, הנה משהו שיעורר את סקרנותכם ויבחן את המוח הלוגי שלכם. אנחנו מציעים לכם אתגר מתמטי שמטלטל בימים אלה את הרשתות החברתיות: מבחן של התאמה בודדת. במטרה לתקן משוואה שגויה בזמן הקצר ביותר האפשרי, פאזל זה מזמין אתכם להשוויץ באינטליגנציה שלכם. לכן, אם אתם מוכנים להרים את הכפפה, המתינו 35 שניות כדי להזיז גפרור בחוכמה ולמצוא את הפתרון!

עלייתם של אתגרים מתמטיים

חידות מתמטיות, שבעבר היו מוגבלות לכיתות לימוד ולספרי משחק, מצאו תנופה חדשה הודות ל מדיה חברתית. פלטפורמות אלה הן כיום זירת אתגרים שבה אלפי משתמשי אינטרנט מתחרים זה בזה, מונעים על ידי הרצון להתעלות על עצמם ולחלוק את ניצחונותיהם.

פאזל שמצית את המוח

הנה אתגר היום: משוואה מתמטית נראית לא נכונה, אבל עם תנועה פשוטה שלגפרוראתה יכול לעשות את זה נכון., החוכמה היא להבין איזה גפרור לזוז, ואיך, כדי להפוך את המשוואה להגיונית, משימה שנשמעת קלה, אבל דורשת כישרון מסוים למספרים!

מבחן IQ הזזת התאמה אחת

שלבים להתגלות

למי שרוצה לדעת איך לעמוד באתגר בהצלחה, מילת המפתח היא יצירתיות. שמור על העיניים שלך מקולף, כי לפעמים התשובה נמצאת איפה שאתה הכי פחות מצפה לזה. אל תגביל את עצמך לפתרונות קונבנציונליים ותן למוח שלך לחקור את כל האפשרויות. וזכרו, תרגול המוח שלכם הוא כמו כל דבר: הוא דורש הרבה סבלנות ותרגול.

היכנסו לזירה של אלופי IQ

אם הרעיון להתחרות נגד חובבי פאזלים אחרים קוסם לכם, אל תתעכבו בהצטרפות לקהילה המקוונת. האתגר הספציפי הזה הפך לחובה ב מדיה חברתיתלעתים קרובות מלווה באתגרים עם חברים., זו גם הזדמנות לחלוק את ההצלחות שלך, ומי יודע, כדי לצבור מוניטין באינטרנט!

באותו נושא :  בחר עץ ואנחנו נגיד לך את האיכות הגבוהה ביותר שלך!

מסתורין מתגלה לסקרנים

ואם, למרות כל הניסיונות שלך, התשובה עדיין חומקת ממך, יש לנו את הפתרון.

התאמת פתרון בדיקת צ'י

זוהי עדות לכושר ההמצאה האנושי וליכולתו לחשוב מחוץ לקופסה. לפעמים ההצלחה היא בהישג יד של משחק, אתה רק צריך לדעת איך להזיז אותו בחוכמה. אז, האם אתה מוכן לנסות שוב?

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.