הטריקים של סבתא לסכו"ם כסף נוצץ

סכו"ם כסוף מוסיף נופך מעודן ואלגנטי לחלל הפנים שלנו. כדי לשמור אותם במצב טוב, חיוני לשמור עליהם היטב. הנה כמה שיטות של סבתא לנקות וללטש בקלות את פריטי הכסף שלך.

פתרונות יעילים כדי להחזיר את הברק של כלי הכסף שלך

כדי להיפטר מחפצי כסף מוכתמים כגון כלי אוכל או קומקומים, אין צורך בכימיקלים יקרים. הטיפים של סבתא כאן כדי לעזור:

רדיד אלומיניום וחומר ניקוי להבהרת כלי כסף

שיטה זו מתאימה במיוחד לחפצי כסף מחומצנים מעט. עם זוג מלקחיים למטבח, קחו את מטבעות הכסף שלכם והניחו אותם תחת זרם של מים קרים או חמים. לאחר מכן, לעשות הכנה עם חומר ניקוי סודה לשתיה על מצע של אלומיניום. פתרון זה יאפשר לך להחזיר את חפצי הכסף שלך לחיים במהירות.

כלי כסף נקיים עם קטשופ

למרות שזה אולי נראה מוזר להשתמש בקטשופ בהקשר זה, מתברר שהוא יעיל מאוד בליטוש פריטי הכסף שלך ואפילו בניקוי תכשיטי כסף. החיסרון הוא שזה יהיה די מייגע אם יש לך יותר משני פריטים לשחזר. עם זאת, כדי להחזיר את הברק של תכשיטי הכסף המוכתמים הישנים שלך, החל את הקטשופ ישירות על האזור הפגוע והשאר למשך 15 דקות. אם אתם מתעסקים עם תכשיטי תחפושת או סכו"ם מפורט, קחו מברשת שיניים משומשת בעלת סיבים רכים, מרחו עליה מעט קטשופ כמו שהייתם עושים עם משחת שיניים, ואז קרצוף את היצירה שלכם.

באותו נושא :  הנה הסוד לבית ריחני ונקי

ליטוש כלי כסף עם משחת שיניים

שיטה זו אולי נראית מעט מפתיעה, אך היא פחות יוצאת דופן מהשימוש בקטשופ. למעשה, משחת שיניים היא אחת התרופות הביתיות הנפוצות ביותר לליטוש כלי כסף ושימושים רבים ושונים אחרים.

  • יש למרוח כמות קטנה של משחת שיניים על מטלית נקייה ויבשה
  • שפשפו בעדינות את חפצי הכסף עם הבד ומשחת השיניים
  • שטפו את החפצים תחת מים נקיים וייבשו אותם במטלית נקייה נוספת

ליטוש כלי כסף עם חומץ לבן מזוקק וסודה לשתייה

כדי לנקות חפץ כסף, קשה להימנע ממוצרים חיוניים כגון חומץ לבן מזוקק וסודה לשתייה, במיוחד האחרון בשל מגוון רחב של פעולות. בהתאם לכמות חפצי הכסף ו/או התכשיטים, הכינו מיכל בגודל המתאים ומלאו אותו בחומץ לבן מדולל לפני השריית החפצים בתמיסה. לאחר המתנה של שעה, יש לשטוף במים נקיים ולאחר מכן להשתמש במטלית כותנה לייבוש.

כדי להבטיח תוצאות מיטביות, יש לעבור לשלב השני והאחרון של מזיגת 4 כפות סודה לשתייה לקערה על כל שתי כוסות מים.

טיפים נוספים לטיפול בכלי הכסף שלך

עכשיו, אחרי שלמדתם על השיטות הבדוקות האלה כדי להחזיר את הברק של כלי הכסף שלכם, הנה כמה טיפים נוספים לשמירה עליו במצב בתולי:

  • אחסנו את פריטי הכסף שלכם במקום יבש ואטום כדי למנוע מהם להתחמצן מהר מדי
  • נקו את כלי הכסף שלכם באופן קבוע כדי למנוע הצטברות לכלוך ולהקל על הניקוי
  • אל תהססו להשתמש בטריקים של סבתא אלה בנוסף זה לזה כדי להשיג תוצאות ניקוי מדהימות עוד יותר

בעזרת שיטות סבתא פשוטות ויעילות אלו, אתם אמורים להיות מסוגלים לשמור על כלי הכסף שלכם נוצצים ולשמר אותם לאורך שנים. אז אל תהססו לנסות אותם עכשיו לתוצאה מדהימה!

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.