הם שונאים מתנות! אלה 3 מזלות שלא אוהבים את עונת החגים

תקופת החגים היא בדרך כלל שם נרדף לשמחה, מפגשים משפחתיים וחילופי מתנות. עבור חלק, הציפייה לחופשת חג המולד היא תענוג אמיתי. אבל עבור אחרים, תקופה זו יכולה להיות קשה לחיות. הסיבה לכך היא שיש כמה מזלות שמתקשים לפרוח במהלך החגיגות הללו ולא ממש מעריכים מתנות. מאמר זה בוחן שלושה מזלות שלא אוהבים את תקופת החגים: מזל קשת, גדי ודלי.

מזל קשת: עצמאי והרפתקן

מזל קשת הוא גלגל המזלות עצמאי והרפתקני, ולכן הם יכולים להתקשות ליהנות מתקופת החגים. הם אוהבים חופש ויש להם את היכולת לצאת להרפתקה בכל עת. לכן, כאשר מחויבויות חברתיות ואחריות הקשורות לתקופת החגים מתחילות להיערם, מזל קשת יכול להרגיש במהירות תחושה של ריתוק.

שבירת הרגלים

אחת הסיבות העיקריות לכך שבני מזל קשת לא נהנים מתקופת החגים היא שהם לא יכולים לסבול שגרה והרגלים. כתוצאה מכך, מסורות חגיגיות יכולות להיראות משעממות וחוזרות על עצמן. בנוסף, מזל קשת נוטה להיות ישיר מאוד, מה שיכול להוביל לוויכוחים במפגשים משפחתיים.

הקשר עם מתנות

עבור בני מזל קשת, הענקת מתנה נתפסת לעיתים כמחווה שטחית ונטולת משמעות עמוקה. סביר להניח שהם יעדיפו לקחת חלק בפעילות מעשירה עם יקיריהם מאשר להחליף מתנות חומריות.

גדי: רציני ופרפקציוניסט

אנשים שנולדו במזל גדי מתמקדים לעתים קרובות בקריירה המקצועית שלהם ומתקשים לשחרר את האמביציה שלהם לחגיגות. אנשים רציניים ופרפקציוניסטים אלה מרגישים חוסר נטייה ליהנות מתקופת החגים מכיוון שהיא יכולה להיות מלחיצה ומשבשת את השגרה הרגילה שלהם.

באותו נושא :  השבוע שבין ה-8 ל-14 בינואר יהיה מלא אירועים עבור 2 המזלות הללו, על פי האסטרולוגיה

אהבה לארגון

בני מזל גדי אוהבים לתכנן ולארגן את הימים שלהם, מה שאומר שהם לא מתרגשים כשהחגים הופכים את לוח הזמנים היקר שלהם. האירועים הספונטניים והמאולתרים של תקופת החגים יכולים לערער אותם במהירות.

ציפיות גבוהות

בנוסף, בני מזל גדי נוטים להציב רף גבוה מאוד מבחינת איכות בכל הנוגע למתן מתנות ליקיריהם. לעתים קרובות הם חוששים מאכזבה ועלולים לחוות אי שביעות רצון רבה אם המתנה שהם מקבלים אינה עונה על ציפיותיהם.

מזל דלי: לא קונבנציונלי ועצמאי

המזל השלישי שלא מעריך את תקופת החגים הוא ללא ספק מזל דלי. בני מזל דלי, הידועים בחופש המחשבה והיצירתיות שלהם, מרגישים לעתים קרובות נעולים בתוך המוסכמות המסורתיות של תקופת החגים.

בריחה מדפוסים מסורתיים

לעתים הם נתפסים כאנשים נון-קונפורמיסטים שאינם מרוצים מהמודל החגיגי הקלאסי. הרוח החדשנית שלהם מניעה אותם לחפש דרכים אחרות לחגוג מחוץ לנורמות המקובלות.

חילופי המתנות השטחיים

בדיוק כמו מזל קשת, מזל דלי נוטה להעדיף חוויות מעשירות או חילופים פילוסופיים על פני מתנות חומריות. סלידה זו ממתנות יכולה להיות בולטת במיוחד כאשר הם מרגישים כי חילופי הדברים מבוססים על שטחיות ולא על קשר רגשי אמיתי בין אנשים.

איך מתמודדים עם ההבדלים האלה בחגים?

בניסיון להפוך את תקופת החגים למהנה יותר עבור שלושת השלטים הללו, זה יכול להיות מועיל להגדיר פעילויות המתאימות לטעמם. הנה כמה הצעות:

  • ארגון טיולים בחוץ בני מזל קשת אוהבים להתאמן ולגלות אופקים חדשים. טיולים ביער או טיולים הם אפוא אפשרויות טובות.
  • דגש על איכות המתנות כדי לענות על הציפיות של גדי, יש צורך להעדיף מתנות כי הם בעלי עניין אמיתי הן ברמה המעשית והן ברמה האסתטית.
  • צרו אווירה ידידותית ולא שגרתית על מנת דלי להרגיש בנוח, אתה יכול לבחור קישוטים יוצאי דופן ובידור במפגשים משפחתיים.
באותו נושא :  סימנים סיניים שיראו את חיי האהבה שלהם פורחים

Dבכל מקרה, חיוני לכבד את הצרכים והרצונות של האנשים סביבך על מנת להפוך את הרגעים החגיגיים האלה שמחים והרמוניים לכולם.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.