המזלות הללו ירגישו צורך עז בשינוי היום

כיום, חלק מזלות יש רצון עצום להתחדש ולהתקדם. נראה שהשמיים רוצים לדחוף אותם מחוץ לאזור הנוחות שלהם כדי לאמץ הזדמנויות חדשות. בואו לגלות מה הם אלה מזלות.

השפעה ראשונה: שבתאי במזל גדי

שבתאי, כוכב המשמעת והעבודה הקשה, עובר כרגע במזל גדי הרציני. עמדה אסטרולוגית זו מעודדת במיוחד את גדיאלא גם מזלות אדמה אחרים כמו שור ובתולה, כדי להוציא לפועל את תוכניותיהם ולהגשים את חלומותיהם המוחשיים.,

גדי: רצון לחשוב מחוץ לקופסה

ה גדיהידוע לעתים קרובות בזהירות ובהתמדה שלו, ירגיש דחף פתאומי לקחת סיכונים נוספים., ואכן, נוכחותו של שבתאי במזל שלו יכולה להניע אותו לחקור טריטוריות לא ידועות ולהעז לנסות חוויות חדשות. שינוי זה עשוי להפתיע את הסובבים את הילידים, עם זאת, הוא חייב לעקוב אחר האינסטינקטים שלו כדי להתקדם.

מזל שור: משב רוח חדש רצוי

ה שורמושפעים גם מהשפעתו של שבתאי במזל גדי, ירגישו את אותו צורך להמציא את עצמם מחדש בתחומים מסוימים בחייהם., זו לא בהכרח שאלה של מהפך רדיקלי, אלא של מודעות למה שכבר לא צריך להיות ושל שינוי הרגלים כדי להשיג הרמוניה טובה יותר על בסיס יומי.

מזל בתולה: לצאת מהשלמות

ה בתולה מזועזע גם מפעולתו של שבתאי, המבקשת ללמד אותו את הרוגע והגמישות הדרושים כדי להתקדם בנתיב חייו. בני מזל בתולה עשויים אפוא להבין שהכרחי שהם ילמדו להרגיע דרישות מסוימות, במיוחד אלה שהם כופים על עצמם, על מנת להיות מסוגלים לנצל באמת את ההזדמנויות המציגות את עצמם.

באותו נושא :  ינואר יהיה חודש של שגשוג עבור שני המזלות, על פי תחזיות אסטרולוגיות

השפעה שנייה: מזל קשת וצמאונו לעצמאות

אין להתעלות על שבתאי כשמדובר ביציאה להרפתקה! ההיבט שלה במזל קשת דוחף עוד יותר את ילידי המזל לחפש אוטונומיה וחופש בבחירות החיים שלהם. לאחר מכן הם מוכנים לנקוט צעד מכריע כדי לנתק קשרים מיותרים ולהיות בשליטה מלאה על גורלם.

מזל קשת: העזיבה הגדולה

שום דבר לא מעכב את קשת שמוכן לאמץ את העידן החדש הזה עם כל האנרגיה והתשוקה שמאפיינות אותו. נסיעות, מפגשים עם אנשים חדשים ולמידת מיומנויות חדשות הן כולן הזדמנויות שהוא ינצל בהתלהבות, מבלי לדאוג למחר. בני מזל קשת יהיו עצמאית ונחושים להצליח בכוחות עצמם.

לבסוף, ישנם מספר סימנים לצורך בשינוי

מזלות אחרים, שפחות מודאגים ישירות מהיבטים פלנטריים אלה, יכולים בכל זאת להפיק תועלת מהרצון הקולקטיבי הזה להתחדשות. לכן חיוני שכולם ידעו לזהות ולנהל את הרצון הזה לחידוש על בסיס יומיומי.

  1. רם: כוחם וחיוניותם של בני מזל טלה מעניקים להם לעתים קרובות טעם של סיכון ושינוי.
  2. ג'מיני: סקרן ומסתגל, תאומים אף פעם לא חושש לחקור אופקים חדשים במקרה של שינויים.
  3. אריה: כריזמטי ויצירתי, ליאו יודע להתאושש ולהסתגל לבלתי צפוי.
  4. מאזניים: דיפלומטית וחברותית, היא תנצל הזדמנויות למצוא איזון בין הישן לחדש.
  5. עקרב: בני מזל עקרב יפגינו עוצמה רגשית שיכולה לדחוף אותם ללכת בעקבות האינטואיציה שלהם בבחירות או בפרויקטים שלהם.
  6. דגים: אמפתיים ורגישים, בני מזל דגים בהחלט ירגישו את האנרגיות המשתנות ועשויים להיות מובלים לשינוי היבטים מסוימים בחייהם.

כיום, מספר מזלות יכולים לחוות צורך עז בשינוי על ידי תפיסת הזדמנויות ואתגרים חדשים לעתיד. בין אם תחת השפעתו של שבתאי במזל גדי, עידוד המימוש הקונקרטי של שאיפותיו, או על ידי הרצון של מזל קשת לאוטונומיה, חיוני עבור ילידים אלה להישאר קשובים לרגשות ולשאיפות שלהם על מנת לנהל את השינויים הללו היטב.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.