התשוקות נחשפו במרץ. 2 המזלות האלה יגלו סוף סוף מה מניע אותם

בחודש מרץ, היקום האסטרולוגי מתעורר לחיים ומגלה הפתעות למזלות מסוימים. הכוכבים מזמינים אותנו לחקור את התשוקות ותחומי העניין שלנו בתקופה זו. שני מזלות במיוחד, רם ו דגיםיעבור שלב התעוררות המאפשר להם לגלות ממה הם נלהבים., האם אתה מוכן לתת לכוכבים להדריך אותך?

פוקוס על טלה: חודש של מאדים עשיר בהתבוננות פנימית

בין התאריכים 21 במרץ עד 20 באפריל, ילידי מזל טלה ימצאו את עצמם מתמודדים עם הטבע שלהם בתקופה זו. כאשר הם מתכוננים לחודש מלא התבוננות פנימית, אנשים אלה יענו על שאלות על התשוקות והמניעים שלהם בגילוי לב.

  • לחקור אופקים חדשים: להוט לגלות מה מניע אותם, טלה ירגיש את הדחף לצאת מאזור הנוחות שלהם ולנסות דברים חדשים. נצלו את ההזדמנות להשתתף בסדנאות, התמחויות או להשתתף בכנסים כדי להעשיר את סקרנותכם.
  • הבחינו בסדרי העדיפויות שלכם: על ידי חיטוט בלבו, יליד מזל טלה יוכל לקבוע איזו תשוקה ראויה להכות שורש בחייו וממנה הוא יפיק סיפוק. ברגע שסדר עדיפויות זה נקבע, הם יוכלו להשקיע זמן ואנרגיה כדי לאפשר לתשוקה זו להתפתח.
  • קחו בעלות על הנתיב שלכם: תשכחו מהשיפוטים של אחרים ותנו לאינטואיציה שלכם להנחות אתכם. הכוכבים תומכים בכם במסע זה לעבר הידע של התשוקות שלכם.

מזל דגים: זמן של ביטוי עצמי

עבור ילידי מזל דגים, שנולדו בין ה-19 בפברואר ל-20 במרץ, מרץ הוא זמן אידיאלי לחקור ולהעמיק את תחומי העניין שלהם. הגעתה של ונוס למזל דגים בחודש מרץ גם תגביר את ההערכה העצמית שלהם, ותאפשר להם לבטא את עצמם יותר.

  • שחררו את הפוטנציאל היצירתי שלכם: מזל דגים מוכר בדרך כלל בזכות עושר הדמיון והרגישות שלו. על ידי הקדשת זמן רב יותר לביטוי עצמי, לילידי סימן זה תהיה הזדמנות להביא את חלומותיהם לחיים ולהפוך אותם למציאות מוחשית.
  • עודדו מפגשים: בני מזל דגים הם לעתים קרובות חברותיים מאוד ונהנים לבלות עם אחרים. השתתפות באירועים או השתתפות בדיונים סביב תחומי העניין שלהם לא רק תאפשר להם לחלוק את התשוקות שלהם, אלא גם לבנות מערכות יחסים חדשות.
  • ללמוד להקשיב לעצמך: הודות לתמיכתה של ונוס, בני מזל דגים יוכלו להקשיב טוב יותר ולכבד זה את זה. בפרט, הם ילמדו להבין טוב יותר את הרצונות, הצרכים והציפיות שלהם על מנת להתקדם בשלווה בדרך להגשמה אישית.
באותו נושא :  יום מעובר, מדוע 29 בפברואר 2024 כל כך יוצא דופן מבחינת אסטרולוגיה?

למה דווקא שני הסימנים האלה?

הכוכבים נוטים להשפיע על שנים עשר המזלות של גלגל המזלות בדרכים שונות. חודש מרץ מביא איתו את חלקו באנרגיות מיוחדות המשפיעות על מזל טלה ודגים באופן משמעותי יותר. כוכבי הלכת מאדים ונוגה ימלאו תפקיד מכריע במסע זה לגלות את התשוקות של שני מזלות אלה.

כוכב הלכת מאדים: מנוע לשינוי עבור מזל טלה

השפעתו של כוכב הלכת מאדים אינה מוטלת בספק בכל הנוגע לדחיקת בני מזל טלה מהשגרה שלהם. להיות כוכב של לחימה ופעולה, זה מגביר את המוטיבציה ואת הרצון לחקור את הילידים של סימן זה. לפיכך, הרצון שלהם לגלות תשוקות חדשות יתחזק על ידי נוכחותו של מאדים בתקופה זו.

ונוס: השפעה מיטיבה על מזל דגים

באשר למזל דגים, כוכב האהבה, ונוס, הוא זה שילווה אותם במסעם. על ידי גירוי הצורך לאהוב ולהיות נאהב, תקופה זו תקדם מאוד התפתחות אישית וידע עצמי. כך יוכלו בני מזל דגים לתעל טוב יותר את רגשותיהם, רגשותיהם ויצירתיותם.

מרס מחפש, אם כן, מבטיח עבור בני מזל טלה ודגים שמחפשים לחקור את התשוקות ותחומי העניין שלהם. תחת השפעת הכוכבים, שני המזלות הללו יצטרכו לקבל החלטות חשובות ותקופה של טרנספורמציה חיובית תיפתח בפניהם.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.