חודש ינואר יהיה שלילי עבור שני מזלות אלה, על פי האסטרולוגים

במהלך חודש ינואר, נראה כי הכוכבים פועלים נגד שני מזלות אסטרולוגיים במיוחד. אם אתם מאמינים בהשפעת הכוכבים בחיי היומיום שלכם, הגיע הזמן שתגלו אם המזל שלכם יהיה בין אלה שיצטרכו להתמודד עם קשיים במהלך החודש הזה.

ימי המפתח של ינואר: מתחים ואתגרים

לדברי אסטרולוגים, לתנועות כוכבי הלכת הגדולות הצפויות בינואר תהיה השפעה ניכרת על חלק מהמזלות. אכן האנרגיות השמימיות התפתחו במהלך הצמידות של מספר גופים שמימיים נוטה להפר את האיזון הרגשי והפיזי של אנשים אלה.

כמו כן, ישנם מספר ימים בהם חילוקי דעות וחסימות יהיו תכופים יותר במהלך חודש זה:

  • 14 בינואר: השפעות שבתאי יכולות לגרום לסיבוכים מסוימים במערכות יחסים רומנטיות או מקצועיות עבור המזלות הנוגעים בדבר.
  • 18 בינואר: קושי להביע רגשות או למצוא מכנה משותף במצבי סכסוך.
  • 22 בינואר: מתחים ולחצים הקשורים לעבודה או לאחריות משפחתית יעמיסו על המורל של אנשים אלה.

סימן מס' 1: שור, התחלה רכה

ידוע בעקשנותו, מזל שור יזדקק לכל האנרגיה שלו כדי להתמודד עם האתגרים שיבואו בדרכו מתחילת ינואר. השבוע הראשון של החודש יהיה מסומן במכשולים ובלמים אבל לא להיכנס לפאניקה, יהיה צורך להתאזר בסבלנות כי המצב לא יימשך.

שור ואהבה: תהפוכות ביחסים

עבור חלק מילידי מזל שור, בימים הראשונים של ינואר תהיה איזו מערבולת רומנטית מרחפת מעל;. חברים יכולים להפוך באופן זמני למקור תמיכה או לנער את חיי האהבה שלך בפתאומיות. השלום חזר לאחר ה-20 בינואר, עם זאת, שם תעברו חידוש סודי ומועיל. שימו לב לשלטים, הם יציינו לאן שינוי המסלול הזה יוביל!

באותו נושא :  מולד הירח ב-11 בינואר ימשוך עושר לשלושת המזלות האסטרולוגיים הללו

שור ועבודה: התמצאות מחדש וריכוז

ינואר יביא איתו גם דאגות מקצועיות למזל שור. רעיונות לתכנון לעתיד צפויים, כולל אם זה כרוך במעורבות גדולה יותר בפיתוח עצמי. אל תהסס לבקש חוות דעת או עצה עבור כבשו את האתגרים הזמניים הללו באלגנטיות ובהצלחה.

סימן מס' 2: עקרב, מטרת הייצוב

בתגובה לתנועה אסטרלית, המגנטיות הטבעית של מזל עקרב תעמוד למבחן בינואר. הרבה רגשות מחכים לאנשים האלה החודש, והם יצטרכו להכפיל את מאמציהם להחזיר את היציבות הרגשית והביטחון העצמי שלהם.

עקרב ואהבה: לאהוב ולהיות נאהבים

עבור מזל עקרב, ינואר יתברר כזמן של הטלת ספק בחיי האהבה שלהם. כדי להיות מסוגלים לפתור קונפליקטים בהווה או בעבר, יהיה צורך להיות כנים ואותנטיים בתקשורת שלהם עם השותפים שלהם. לסינגלטונים יהיו גם כמה הזדמנויות בולטות בתקופה זו; שמירה על ערנות לאותות חלשים תהיה המפתח.

עקרב ועבודה: שאפתנות וקפדנות רגולטורית

למרות כמה מלכודות, ילידי מזל עקרב יוכלו להתמודד עם האחריות המקצועית שלהם במהלך חודש ינואר. הופעתה שלמכשולים מעשיים ידרשו מידה רבה של ארגון ויעילותדברים שעקרב מצטיין בהם כשהוא מאמן היטב., המפתח לא להיתפס לקשיים אלה יהיה לשמור על קור רוח שלך ולצפות את הבלתי צפוי.

אל ייאוש! חזרה לשיווי משקל אחרי ינואר

אם אתם אחד משני מזלות הכוכבים שעוברים טלטלות בינואר, קחו זאת כהזדמנות לחשוב על הצרכים וסדרי העדיפויות שלכם. זכור כי קשיים אלה הם זמניים, והם יאפשרו לך להבין טוב יותר את החיים לאחר תקופה זו חלפה. סימנים אחרים ייהנו גם הם מחלק מהעצות שנדונו כאן במהלך חודש זה של שינוי אנרגטי.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.