יום מעובר, מדוע 29 בפברואר 2024 כל כך יוצא דופן מבחינת אסטרולוגיה?

בעוד קצת פחות משלוש שנים, לוח השנה מציע לנו אירוע שנחגג רק פעם בארבע שנים: יום מעוברת. 29 בפברואר 2024 הוא ציון דרך לחובבי אסטרולוגיה בפרט. היום הזה מתברר כ יוצא דופן מבחינה אסטרולוגית ומעורר עניין וסקרנות ברחבי העולם. במאמר זה, חקרו את המסתורין סביב תאריך נדיר זה וגלו מה הופך אותו לכל כך מיוחד בעולם האסטרולוגיה.

מהו יום מעובר?

יום מעוברת מתווסף ללוח השנה כל ארבע שנים כדי לפצות על ההבדל הקל בין שנת השמש – כלומר, הזמן שלוקח לכדור הארץ להשלים סיבוב מלא סביב השמש – לבין השנה הקלנדרית בת 365 הימים. במציאות, זה לוקח בערך 365 ימים ו-6 שעותכדי שכוכב הלכת שלנו ישלים את מסלולו. לכן, על ידי הוספת יום נוסף כל ארבע שנים, אנו מתקנים את הפער הזה ושומרים על האיזון בלוח השנה שלנו.

פברואר 29, 2024 והשפעתו האסטרולוגית

השפעת השנה המעוברת על המזלות האסטרולוגיים

יש המאמינים כי שנים מעוברות משפיעות על כל שנים עשר המזלות. אכן, השנה המסוימת הזו תביא אנרגיות חדשות ושונות, שיכולות להשפיע על ההתנהגות שלנו ועל האופן שבו אנו מתקשרים זה עם זה. דוגמאות להשפעות אלה כוללות:

 • טלה ייתכן שיהיה צורך לקבל החלטות חשובות ושאפתניות.
 • השור צפוי לחוות תקופה של יציבות רגשית וכלכלית.
 • ג'מיני יכולתי לראות את הקשרים החברתיים שלהם מתחזקים ופורחים.
 • לה סרטן צריך לדאוג לרווחתם הפיזית והנפשית.
 • האריה מומלץ לחשוב לפני קבלת החלטות אישיות או מקצועיות משמעותיות.
 • הבתולה חייב להיות ערני על הבריאות שלך ולמנוע כל חריגות.
 • מאזניים צפוי מהפך בחיי האהבה שלו.
 • העקרב יוכלו להכיל הזדמנויות חדשות וחוויות חיים.
 • קשת עשוי להרגיש תשוקה עזה להרפתקה ולנסיעות.
 • גדי מתמודד עם הצורך באיזון בית-עבודה.
 • דלי מוזמן להיפתח לאחרים ולהקשיב לעצתם.
 • דגים עלול להתקשות להתרכז ולהישאר מקורקע במציאות.
באותו נושא :  התחלה קשה של 2024 באהבה לשני המזלות הללו של האסטרולוגיה הסינית

השפעת יום הקפיצה על אנשים שנולדו ב -29 בפברואר

אנשים שנולדו ביום מעוברת נחשבים לעתים קרובות לבעלי תכונות ייחודיות ומיוחדות. אמונה זו, שמקורה באסטרולוגיה, מבוססת על הרעיון שאנשים אלה מקבלים השפעה אסטרלית שונה מאנשים אחרים. זה יכול להשפיע על גורלם ולהעניק תכונות אופי ספציפיות מסוימות, כגון כישרון אמנותי או אמפתיה רבה כלפי אחרים.

היערכות פלנטרית יוצאת דופן ביום מסוים זה

29 בפברואר 2024 מאופיין גם בהיערכות אסטרולוגית בולטת וייחודית במיוחד. ואכן, ביום יחיד זה, כמה כוכבי לכת יהיו מיושרים זה עם זה במיקומים יוצאי דופן, ובכך ייצרו בלט קוסמי אמיתי בתוך מערכת השמש שלנו. חלק מתצורות אלה כוללות:

 • הצמידות של יופיטר ופלוטו במזל גדי: ברית זו בין כוכב ההתפשטות לבין כוכב הלכת שמתחתיו מסמלת גילוי של אנרגיה נסתרת וסודות עמוקים הקשורים למבנה ולשאיפות.
 • הסקסטיל בין שבתאי בדלי לכירון במזל טלה: היבט הרמוני זה מעורר את האפשרויות לריפוי פצעים הקשורים לאחריות ולאינדיבידואליות.
 • הצמידות של מרס וונוס במזל דגים: איחוד זה של כוכבי התשוקה והאהבה מדגיש הגשמה זוגית, משיכה מיסטית וחמלה.

אירועים אסטרולוגיים אלה המתרחשים באותו יום כמו 29 בפברואר 2024 הופכים אותם לחשובים עוד יותר. הם מציעים כי יום זה יצוין על ידי אקלים קוסמי מוזר מאודשבו האנרגיות יהיו חזקות.,שלובים זה בזה, דוחפים את האנושות להתמודד עם שינויים משמעותיים.

מקורותיו המיתולוגיים של היום המעוברת

ברומא העתיקה, חודש פברואר היה קשור לאל הרומי פברוס, שייצג טיהור ולידה מחדש. החודש היה חלק בלתי נפרד מהחגיגות הדתיות הרומיות, כולל הלופרקליה והפרליה. ההקדמה של יום מעוברת בלוח השנה היוליאני במאה הראשונה לפני הספירה ניתנה חשיבות רבה עוד יותר לחודש זה העשיר כל כך בסמליות מקודשת.

באותו נושא :  20 בדצמבר מביא שלווה ופיוס לשני המזלות האסטרולוגיים הללו

המיתוס של זאוס ואלקמן

מיתוס יווני נוסף ממחיש את הקשר בין יום מעוברת לאסטרולוגיה: זה של זאוס ואלקמן. על פי האגדה, זאוס התאהב באלקמן, בן תמותה שהיה נשוי לאמפיטריון. כדי שיוכל לבלות זמן עם אהובתו מבלי לעורר את חשדו של הבעל, זאוס דאג ש הלילה נמשך 36 שעות. סיפור זה מדגיש את הרעיון של הרחבת הזמן כדי לאפשר ליצורים ליהנות באופן מלא מתשוקותיהם ותשוקותיהם, נושא שנמצא בלב האסטרולוגיה.

לפיכך, 29 בפברואר 2024 הוא ללא ספק תאריך חשוב ברמה האסטרולוגית. אין ספק שהמוזרויות והמסתורין שלו ימשיכו לרתק את חובבי האסטרולוגיה ויתדלקו הרהורים ודיונים רבים עד שיחזור בעוד ארבע שנים – רגע שמבטיח להיות עשיר בתגליות ותמורות אישיות וקולקטיביות.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.