מהו המזל המזל הגדול מכולם?

לכל אדם יש מזל אסטרולוגי מה שמאפיין אותה לפי תאריך הלידה שלה. 12 המזלות של גלגל המזלות מחולקים לארבעת היסודות: מים, אדמה, אוויר ואש. לכל אחד יש מוזרויות ותכונות אופי משלו. אבל נשאלת השאלה: מהו המזל המזל ביותר? מאמר זה מנסה לשפוך אור על שאלה זו על ידי בחינת כל אחד מהסימנים.

סימני מים

סימני המים הם סרטן, עקרב ודגים. ילידים אלה הם בדרך כלל רגשיים, אינטואיטיביים ורגישים. הם נוטים להימשך לעולמות נסתרים, לתעלומות ולכל הדברים הבלתי נראים.

סרטן

סרטן נתפס לעתים קרובות כסימן מזל, במיוחד בתחום המקצועי. הסיבה לכך היא שאנשים אלה עקשנים ומראים התמדה רבה כדי להשיג את מטרותיהם. אין זה נדיר לראות סרטן אחד מצליח היכן שאחרים נכשלו. בנוסף, הצד היצירתי שלהם יכול גם לעזור להם למצוא פתרונות חדשניים בחיי היומיום שלהם, אשר פעמים רבות מביא להם תחושה של סיפוק והישג אישי.

עקרב

עקרב הוא עוד מזל מזל גדול. ילידים אלה הם בעלי כוח פנימי מרשים ונחישות, המאפשרים להם להתגבר על מכשולים עם צבעים מעופפים. היכולת שלהם לרדת לשורש הדברים ולא להיות מוצפים על ידי הרגשות שלהם יכולה גם להיות יתרון, במיוחד כשמדובר בקבלת החלטות מורכבות או קשות.

דגים

בני מזל דגים ידועים באינטואיציה הגדולה שלהם וברגישות המוגברת שלהם. כתוצאה מכך, אנשים אלה יכולים לפעמים לצפות אירועים או החלטות שיתרחשו בחייהם. יכולת זו לראות רחוק יותר מסייעת להם לעתים קרובות להתכונן ובכך לנהל טוב יותר את המצבים שהם נתקלים בהם. עם זאת, המזל של בני מזל דגים הוא לעתים קרובות ניואנסים מכיוון שהם נוטים להיות חסרי ביטחון עצמי ולפקפק בערכם.

מזלות אדמה

מזלות כדור הארץ כוללים: שור, בתולה וגדי. הם בדרך כלל פרגמטיים, יציבים ומעוגנים במציאות. ילידים אלה מעריכים סדר, מבנה וביטחון, מה שלעתים קרובות מאפשר להם להצליח היכן שאחרים נאבקים למצוא את מקומם.

באותו נושא :  ביום שני נועז, המזלות האלה יעזו לעשות את הצעד

שור

לדברי אסטרולוגים רבים, מזל שור נחשב לגלגל המזלות בר המזל ביותר. ואכן, לאנשים אלה יש מוניטין של מי שרגליהם מונחות היטב על הקרקע ויודעים כיצד לנצל את ההזדמנויות הנקרות בדרכם. בני מזל שור הם גם מאוד עקשנים ולא מוותרים בקלות, מה שלעתים קרובות נותן להם את ההזדמנות להצליח היכן שאחרים היו מוותרים. לבני מזל שור יש גם יכולת גדולה למשוך דברים חומריים לחייהם, כמו כסף או נדל"ן.

בתולה

בני מזל בתולה הם אנשים מאורגנים ושיטתיים מאוד, מה שיכול להביא להם הצלחה מסוימת בתחומים הדורשים מיומנויות אלה. עם זאת, ילידי סימן זה נוטים להיות פרפקציוניסטים ולהתמקד יתר על המידה בפרטים, אשר לפעמים יכול להזיק להם. כתוצאה מכך, המזל שלהם משתנה בהתאם למצבים ולנסיבות חייהם.

גדי

בני מזל גדי ידועים בשאפתנות המוגזמת שלהם ובצמא שלהם להצלחה. הם עובדים קשה ויוצאים מגדרם כדי להשיג את המטרות שלהם. כוח אופי זה הוא לעתים קרובות שם נרדף להצלחה מקצועית וחברתית. עם זאת, המזל של מזל גדי עשוי להיראות מוגבל, שכן אנשים אלה צריכים גם לשלוט בסביבתם ולא בהכרח מעריכים את הצד הבלתי צפוי של החיים, אשר לפעמים יכול להיות הפתעות בלתי צפויות עבור אותם.

שלטי אוויר

בקטגוריה זו, אנו מוצאים את תאומים, מאזניים ודלי. סימנים אלה קשורים לחשיבה, תקשורת וחיבור לזולת. דינמיים וסקרנים, הם לעתים קרובות חביבים וזורחים בכמה תחומים של חייהם.

ג'מיני

בני מזל תאומים הם אנשים מאוד אדפטיביים ורב-תכליתיים, מה שלעתים קרובות מאפשר להם להתאושש במהירות במגוון מצבים. היכולת שלהם ליצור קשרים והסקרנות הגבוהה שלהם הופכים אותם לילידי מזל כשמדובר בהזדמנויות יצירתיות או קשרים חברתיים. ובכל זאת, לפעמים הם צריכים ללמוד להתיישב כדי לא למרוח את עצמם רזים מדי.ולהסתכן באיבוד הצד הטוב של המזל שמגיע איתו.

באותו נושא :  הירח המלא האחרון בשנה מבשר על שגשוג לשני המזלות הללו

מאזניים

בני מזל מאזניים הם אנשים מקסימים, חברותיים וחמים. לעתים קרובות הם מושכים אנרגיה טובה לסביבתם ויש להם חוש צדק והרמוניה נהדרים. תכונות אלה יכולות להביא אנרגיה חיובית יפה לתוך חייהם, אשר יכול לתרגם הזדמנויות רבות ברמה האישית והמקצועית. עם זאת, הצורך שלהם באיזון והרמוניה יכול גם לגרום להם להיות לא החלטיים, מה שיכול לשים מנחת על סיכוי פוטנציאלי זה.

דלי

מזל דלי מזוהה עם עצמאות, מקוריות ותעוזה. ילידי סימן זה לעתים קרובות יש מוח יצירתי וחושב קדימה, אשר יכול להביא להם הזדמנויות חדשניות בחייהם. למרות זאת, מזלם של בני מזל דלי תלוי במידה רבה ביכולתם לשמור את רגליהם על הקרקע ולא להיכנע לחלוטין לתשוקותיהם לחוויות ושינויים קבועים.

שלטי אש

קטגוריה זו כוללת: טלה, אריה וקשת. אש היא אלמנט דינמי, מלא תשוקה ואימפולסיבי. ילידי מזלות האש הם לעתים קרובות אנשים נמרצים, נלהבים ונחושים.

רם

בני מזל טלה הם אנשים חזקים, אמיצים והרפתקנים. הם אוהבים להעז ולקחת סיכונים, מה שיכול לפעמים להוביל להפתעות נעימות. עם זאת, אותה תעוזה יכולה גם להוביל אותם למצבים עדינים או מסובכים אם הם מקבלים החלטות חפוזות.

אריה

מלך גלגל המזלות, מזל אריה הוא מזל בכמה תחומים בחייהם. נדיבות רוחו, הכריזמה שלו ויכולתו להתקדם באופן קבוע מציעים לו הזדמנויות מעניינות. עם זאת, עליו להיזהר שלא לתת לגאווה ולאגו שלו להשתלט עליו כדי לא לסגור כמה דלתות בלי כוונה.

קשת

מזל קשת הוא אופטימיסט מלידה: תמיד חיובי, הוא רואה את החיים באור חיובי ובאופן טבעי מושך מזל לעצמו. הצמא שלו להרפתקאות ולחוויות חדשות יכול להביא לו הזדמנויות גדולות במהלך חייו. עם זאת, עליו לעמוד על המשמר כדי לא ליפול לעודף ולשמר את ההזדמנות הזו שמגיעה איתו.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.