מולד הירח ב-10 בפברואר, אסטרולוגים חוזים סיכויים עצומים לשלושת המזלות הללו

חובבי אסטרולוגיה תמיד מצפים לירחים חדשים, מכיוון שהם מביאים לעתים קרובות התחדשות ופוטנציאל. ה 10 בפברואר ירח חדש אינו יוצא מן הכלל, וכמה סימנים של גלגל המזלות אפילו מועדפים במיוחד על ידי תצורה אסטרלית זו. לדברי אסטרולוגים, אירוע קוסמי זה הוא שם נרדף לשגשוג והצלחה עבור אנשים מסוימים שנולדו תחת הסימנים של בתולה, עקרב ודגים. גלה בפירוט מה מחכה לך בתקופה משמחת זו.

הכוכבים מבשרים על זמן להגשמת חלומותיכם

אם אתם בני מזל בתולה, עקרב או דגים, המשיכו לקרוא בעיון: הכוכבים כרגע פועלים לטובתכם. הם רקחו קוקטייל נפץ של מזל טוב, שאמור להתבטא בצורה קונקרטית מאוד בחייכם במהלך המחצית הראשונה של פברואר. הפיכת השאיפות שלך להישגים מוצקים היא לא רק אפשרית, אלא סבירה! כך זה יעבוד עבור כל אחד משלושת הסימנים המועדפים הבאים:

1. מזל בתולה: כסף והצלחה מקצועית

עבור אלה שנולדו תחת מזל בתולה, הירח החדש הזה מבשר על מבול אמיתי של כסף והכרה מקצועית. עבדתם קשה לאחרונה, ועכשיו הגיע הזמן לקצור את הפירות של מאמציכם. הזדמנויות להגדיל את ההכנסות שלך יתרבו במהלך תקופה זו, הן באמצעות קידום והן באמצעות קידום בפרויקטים גדולים.

  • סביר מאוד להניח שהממונים עליכם סוף סוף יבחינו בכם ויחליטו לתת לכם יותר אחריות.
  • אל תחמיצו את ההזדמנות הייחודית הזו לזרוח בחברה שלכם: הפגינו התמדה ונחישות כדי להשיג את המטרות שלכם.

2. עקרב: חיי חברה מספקים ומפגשים יפים

גם ילידי מזל עקרב מתפנקים על ידי מולד הירח ב-10 בפברואר. המזל צריך לחייך אליהם, במיוחד בתחום מערכות היחסים, עם חברויות חדשות נעימות ומעוררות השראה על כף המאזניים. זהו זמן שבו אנשים מתחברים זה לזה, וזה הזמן המושלם להתחבר לאנשים החשובים לכם באמת.

  1. אל תחששו לקבל הזמנות לצאת, גם אם זה דורש מאמץ קל מצדכם.
  2. היפתחו לאחרים והראו להם את האני האמיתי שלכם: תופתעו לגלות עד כמה אתם יכולים להיות מוערכים בזכות מי שאתם.
באותו נושא :  אלה 4 המזלות הולכים להיות מופתעים על ידי השבוע שלהם

3. דגים: יצירתיות ופרויקטים אמנותיים

גם ילידי מזל דגים יכולים לשמוח: מולד הירח הזה משתחרר ב
להשפיע על המשאבים היצירתיים שלהם. אם תמיד חלמת לעשות פרויקט אמנות, זה עכשיו או לעולם לא. תראי גירוי אינטלקטואלי מוגבר ורגישות שתאפשר לך להוליד יצירות מקוריות ונוגעות ללב.

תנו לאינטואיציה שלכם להנחות אתכם והעזו לחקור אופקים חדשים: לא תתאכזב. בנוסף, בני מזל דגים ייהנו גם מזריקת אנרגיה שיכולה לעזור להם להתגבר על מכשולים מסוימים ולבצע משימות שבעבר נראו בלתי עבירות.

זמן של שינוי עבור המזלות האחרים של גלגל המזלות

למרות שמזל בתולה, עקרב ודגים מועדפים במיוחד על ידי הירח החדש ב -10 בפברואר, כדאי לזכור כי הגיבורים השמימיים משפיעים על כל אחד משנים עשר המזלות, גם אם בפרופורציות שונות. אנשים שנולדו תחת מזלות אסטרולוגיים אחרים ינצלו גם הם את שלב הירח הזה כדי ליזום טרנספורמציות בחייהם. רק בני מזל שור יצטרכו להיות זהירים במיוחד לגבי מערכות יחסים רומנטיות, עם סיכון גובר למתח בתקופה זו.

עבור כל השאר, מילת המפתח נשארת זו: התענגו על רגעים אלה שבורכו על ידי הכוכבים ונצלו תקופה זו כדי להתחיל שינויים עמוקים בחייכם. עם עצה אסטרולוגית חשובה זו, מי ייתן ותפרחו ותשפרו את מצבכם בכל החזיתות בשבועות הקרובים.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.