מולד הירח ב-10 בפברואר יסבך את חייהם של מזלות מים אסטרולוגיים אלה

ה פברואר 10אחד ירח חדש בדלי יאיר את שמי הלילה וישפיע על חיי היומיום שלנו. ה שלטי מיםכלומר סרטן, עקרב ודגים, יושפעו במיוחד ממולד הירח הזה., אנו מסבירים מדוע וכיצד סימנים אלה יצטרכו להסתגל לאנרגיות המוכנות.

השפעות הירח החדש על מזלות המים

מולד הירח הוא זמן של התחדשות, שבו אנו מרגישים לעתים קרובות צורך לבצע טאטוא נקי של העבר כדי להתחיל מחדש. ה ההשפעות של ירחים חדשים משתנות בהתאם לסימנים האסטרולוגיים ולאלמנטים המיוצגים (מים, אש, אדמה או אוויר). בחודש פברואר זה, מזלות המים יצטרכו להתמודד עם כמה אתגרים גדולים.

סרטן עומד בפני בחירות קשות

עבור אלה שנולדו בסרטן, הירח החדש הזה יביא חדש שאלות ודילמות רבות קשה לפתור. אלה יכולים לכלול קשיים בחיים הרומנטיים או המקצועיים של האדם, אשר ייקח זמן לנתח. המפתח לשחרור החסימה של המצב יהיה ללא ספק לקבל החלטות עם אינטליגנציה והבחנה, תוך התחשבות בכל הגורמים הנוכחים.

עקרב בלחץ

ילידי מזל עקרב, לעומת זאת, עשויים להרגיש לחץ גובר במהלך תקופת הירח החדש. נראה שהאנרגיות סביבם דוחפות אותם לפעול, אבל הם יצטרכו להיות סבלניים ולהימנע מכל חיפזון בבחירות שלהם. להחלטותיהם תהיה השפעה משמעותית על עתידם, וחיוני שהם יחשבו זמן רב וקשה לפני שהם מתחייבים.

דגים העומדים בפני טרנספורמציה פנימית

לבסוף, ילידי מזל דגים יעברו מהפך במהלך הירח החדש הזה שידחוף אותם לצאת למטמורפוזה אמיתית פנים. המכשולים בהם נתקלים יובילו אותם לשקול מחדש חלק מאמונותיהם ולשנות באופן קיצוני את התנהגותם. תקופה זו תהיה אפוא הזדמנות לבנות את עצמם מחדש ולהניח יסודות מוצקים חדשים כדי לנוע קדימה בשלווה בנתיב חייהם.

באותו נושא :  הסר מדבקות מכל משטח תוך 5 דקות

כיצד יכולים מזלות המים להתמודד עם מולד הירח?

לנוכח האתגרים שמציב הירח החדש, מזלות המים לא צריכים לוותר ויוכלו להסתמך על כמה עצות כדי לצלוח את הסערה.

מתן עדיפות לדיאלוג ולחילופי דברים

אם מצבי סכסוך הופכים לבלתי נמנעים, חיוני שמזלות המים יתעדפו את דיאלוג ותקשורת. יהיה חשוב להם לבטא את עצמם ולהחליף עם יקיריהם או עמיתיהם, על מנת למצוא פתרונות קונסטרוקטיביים לבעיות בהן נתקלו. הקשבה ואמפתיה יהיו הנשק הטוב ביותר שלהם להפגת מתחים.

קחו זמן לעצמכם

בתקופה זו, כאשר האנרגיות אינטנסיביות, חיוני למזלות מים לדאוג לעצמם. זה כולל לשים לב לרווחתם הפיזית והנפשית, למשל על ידי תרגול פעילויות מרגיעות (יוגה, מדיטציה, קריאה) או לבלות זמן בחברת אנשים שגורמים להם להרגיש טוב.

היו סבלניים ועקשנים

מולד הירח יכול להביא איתו אתגרים, אך הוא גם מציע הזדמנות לגלות את הכוח הפנימי של האדם. לכן שלטי מים יצטרכו להיות סבלני ומתמידשמירה על ביטחון ביכולתם להתגבר על המכשולים העומדים בדרכם., הדרך להצלחה אולי לא תהיה קלה, אבל הם יצמחו מהניסיון.

האם ניצלים סימנים אסטרולוגיים אחרים?

למרות שכל מזל חווה אירועים אסטרליים כמו מולד הירח באופן שונה, ברור שלאלמנטים מסוימים יהיה פחות להתמודד עם שיבושים במהלך זה שב-10 בפברואר. ה מזלות אדמה (שור, בתולה, גדי) ואוויר (תאומים, מאזניים, דלי) יוכלו לנצל אנרגיה מחודשת זו כדי לתת תנופה חדשה לחייהם, מבלי להתהפך על ידי אתגרים גדולים.

מצד שני מזלות אש (טלה, אריה, קשת) יהיה צורך גם להיות ערניים בתקופה זו, כפי שהם עשויים להתעמת עםמתחים ובלתי נסבלים. הם יצטרכו להפעיל מתינות והשתקפות לפני קבלת החלטות חשובות.

מולד הירח של ה-10 בפברואר בדלי יביא אפוא את חלקו בתהפוכות למזלות המים, שיצטרכו להסתגל לאנרגיות הסביבה החדשות. על ידי הקשבה לאינטואיציות שלהם, תקשורת בכנות ושמירה על ביטחון עצמי, סימנים אלה יצליחו להתגבר על האתגרים העומדים לפנינו. בין אם הם מסתכמים בבחירה קשה, לחץ גובר או מטמורפוזה פנימית, כל המכשולים הללו הם הזדמנויות להתפתח ולהתחיל מחדש.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.