נדיבות באה לידי ביטוי בסימנים רבים ב -21 בדצמבר

ה דצמבר 21 הוא תאריך מפתח עבור רבים, המסמן את סופו של מחזור ואת התקרבותו של היפוך החורף. זהו גם זמן שבו מזלות כוכבים מסוימים עשויים להרגיש דחפים נדיבים ורצון עז לתת לאחרים. במאמר זה נחקור כיצד רוח זו של נתינה באה לידי ביטוי אצל אנשים שונים בהתבסס על גלגל המזלות שלהם ואילו צעדים אינטואיטיביים הם יכולים לנקוט כדי לטפח אנרגיות אלה.

הסימנים המושפעים ביותר מרוח זו של נתינה

למרות שכל הסימנים האסטרולוגיים יכולים להיות מושפעים מרוח נדיבות זו, חלקם מודאגים במיוחד ב -21 בדצמבר:

 1. דגים אמפתי ואלטרואיסטי מאוד, סימן זה נוטה באופן טבעי לרצות לעזור לאחרים, ואנרגיה זו מוגברת במהלך תקופת מפתח זו.
 2. סרטן כמזל מים אמין ואכפתי, בני מזל סרטן עשויים להרגיש דחף שאין לעמוד בפניו לדאוג לסובבים אותם וליצור סביבה מסבירת פנים וחמה.
 3. בתולה ילידי מזל בתולה, הידועים באופיים המועיל והמאורגן, מרגישים לעתים קרובות השראה לתרום לרווחה הכללית ולאזן באופן פרודוקטיבי את האיזון של סביבתם.
 4. גדי מזל אדמה אחראי ומסור זה עשוי לחוש רצון עז ליצור בסיס איתן לעצמם ולאחרים, ובכך לבטא את רוחם הנדיבה.

פעולות שיש לנקוט כדי להזין את המומנטום הזה של נדיבות

לאחר שזיהינו כיצד רוח נתינה זו באה לידי ביטוי בהתבסס על מזל הכוכבים שלנו, חשוב לשקול צעדים מעשיים לתעל אנרגיה זו ולעזור לסובבים אותנו. הנה כמה הצעות:

עבור מזל דגים

 • לפרוק את הרגשות שלך ביטוי רגשותיו של האדם באמצעות כתיבה, ציור או כל צורה אחרת של אמנות יכול לעזור להבין טוב יותר ולנהל את האנרגיות הללו.
 • מתנדב מעורבות במטרה שמשפיעה עמוקות על מזל דגים תאפשר להם ליישם את הרצון שלהם לעזור לאחרים.
 • מתחברים לטבע בילוי בחוץ יכול להיות מנחם ולעזור לתעל את האנרגיה האינטואיטיבית והנדיבה של המזל הזה.
באותו נושא :  סוף פברואר הוא שם נרדף לעושר עבור 3 המזלות האסטרולוגיים הללו

לסרטן

 • השתתפות באירוע קהילתי איחוד כוחות עם אחרים לשיפור חיי הקהילה יכול לחזק את תחושת החיבור של חולי סרטן ולעזור לכוון את האנרגיה הנדיבה שלהם למטרה משותפת.
 • קח את הזמן כדי לטעון את הסוללות שלך בני סרטן ידועים ביכולתם לטפל באחרים, אך חשוב גם לתת תשומת לב שווה לצרכים הרגשיים והפיזיים שלהם.
 • תפילה או מדיטציה תרגולים רוחניים אלה יכולים לעזור לחזק את האינטואיציה הטבעית של בני מזל סרטן ולהדריך אותם בדרך הטובה ביותר לעזור לאחרים.

עבור מזל בתולה

 • התארגנות שימוש בכישורים הארגוניים של שלט זה כדי לתכנן אירוע צדקה או מבצע התנדבותי יכול להיות מתגמל מאוד עבור בני מזל בתולה ואלה שנהנים מעבודתם הקשה.
 • עזרה לחברים ובני משפחה הצעה להושיט יד כדי לפתור בעיה מעשית או לקחת על עצמו אחריות יכולה להיות השפעה משמעותית על רווחתם של יקיריהם.
 • איזון בין הרציונלי לרגשי בעוד בני מזל בתולה נוטים להעדיף גישה הגיונית, חשוב לזכור את ההיבטים הרגשיים של המצב כאשר מחפשים לעזור לאחרים.

למזל גדי

 • שיתוף הכישורים שלך הצעת עזרה או חונכות בנושאים שמזל גדי מצטיין בהם מאפשרת לאחרים ללמוד ולצמוח.:
 • הצבת גבולות בריאים להיות מודעים לצרכים שלך ולא להגזים זה חיוני כדי לשמור על הכוח והאנרגיה של גדי.
 • צור קשר עם אנשים אחרים בעלי דעות דומות עבודה עם אחרים עם השקפה דומה על החיים יכולה לעזור לחזק את ההשפעה של הרוח הנדיבה של סימן זה.

בסופו של דבר, שטף הנתינה הזה שמופיע במזלות אסטרולוגיים רבים ב-21 בדצמבר מייצג הזדמנות ייחודית להשתמש בכישרונות וביכולות הייחודיים שלנו כדי לפלס את דרכנו לשלב הבא.כדי לעזור לאחרים. על ידי זיהוי האופן שבו גלגל המזלות שלנו משפיע על רוח הנתינה שלנו וביצוע צעדים מעשיים אלה, אנו יכולים לתרום באופן חיובי לחייהם של הסובבים אותנו ולהרגיש את הסיפוק העמוק שמגיע מנדיבות אמיתית.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.