סוף החורף מתקרב. הנה הסימנים האסטרולוגיים שיתעוררו, על פי האסטרולוגים

החורף מגיע לסיומו, ואיתו הקור העז והלילות הארוכים. עבור כמה סימנים אסטרולוגיים, תקופה זו היא שם נרדף להתחדשות ואנרגיה מחודשת. גלה אילו מזלות יחזרו לחיים עם התקרב האביב.

עונת ההתחדשות על פי אסטרולוגים

לדברי אסטרולוגים, כמה מזלות יוכלו להיוולד מחדש לאחר תקופת חורף קשה. ואכן, המעבר לעונה חדשה מציע שינוי חיובי מהחודשים הקודמים שהתאפיינו לא פעם בדכדוך החורף ובימים החשוכים והקודרים.

 1. טלה (21 במרץ – 20 באפריל)
 2. שור (21 באפריל – 21 במאי)
 3. מזל תאומים (22 במאי – 21 ביוני)
 4. סרטן (22 ביוני – 22 ביולי)
 5. אריה (23 ביולי – 22 באוגוסט)
 6. מזל בתולה (23 באוגוסט – 23 בספטמבר)
 7. מאזניים (24 בספטמבר – 23 באוקטובר)
 8. עקרב (24 באוקטובר – 22 בנובמבר)
 9. מזל קשת (23 בנובמבר – 22 בדצמבר)
 10. מזל גדי (23 בדצמבר – 20 בינואר)
 11. דלי (21 בינואר – 19 בפברואר)
 12. מזל דגים (20 בפברואר – 20 במרץ)

מזלות האש והאוויר מחזירים את חיוניותם

חלק ממזלות הכוכבים נוטים במיוחד להרגיש את חילופי העונות בצורה מועילה. מזלות האש (טלה, אריה וקשת) כמו גם מזלות האוויר (תאומים, מאזניים ודלי) יקומו לתחייה הודות לאנרגיית האביב הפועלת ביקום. עליית הטמפרטורות, חזרתם של ימי שמש והתעוררות הטבע יעוררו את הסימנים הללו שיחזירו את האנרגיה שתעלה על גדותיה לאחר חורף בהילוך איטי.

רם

עבור מזל טלה, סוף החורף הוא שם נרדף ללידה מחדש והתחדשות. האנרגיה המחודשת תורגש במזל זה, שהיה מנומנם מעט בחודשי החורף. עוצמתי ואמיץ, הוא ינצל את התקופה החדשה הזו כדי לצאת לאתגרים חדשים ולצאת לכבוש את רצונותיו.

באותו נושא :  החל מה-6 במרץ, 2 המזלות האסטרולוגיים הללו יגשימו את הרצונות העמוקים ביותר שלהם

אריה

מזל אריה גם מצפה לבואם של הימים הראשונים של האביב. מזל השמש הזה היה צריך למצוא את החום והזוהר שהוא כל כך החמיץ במהלך החורף. הוא יוכל לנצל תחייה זו כדי לזרוח באור בהיר ולפתות את הסובבים אותו בנוכחותו הטבעית.

קשת

בני מזל קשת נהנים מאופטימיות בלתי מעורערת, מה שהופך אותם פתוחים במיוחד לעונות השנה המתחלפות. סוף החורף פירושו עידן חדש עבורו שבו הוא יכול ליהנות באופן מלא מהחופש שלו ומהרצון שלו לנסוע ולברוח. ההתלהבות המדבקת שלו תיתן דחיפה אמיתית לסובבים אותו.

ג'מיני

בני מזל תאומים, שלעתים קרובות רגישים לשינויים אקלימיים, יחזירו לעצמם את הילד הפנימי שלהם עם סוף החורף. האביב הוא זמן נהדר ליהנות, לגלות פעילויות חדשות ולהרחיב את מעגל החברים שלכם. מזל תאומים ינצל אפוא אנרגיה מחודשת זו כדי להכפיל חוויות וחילופים משמחים.

מאזניים

בני מזל מאזניים אוהבים ימים שטופי שמש ולעתים קרובות מנצלים את בוא האביב כדי לקבל מראה חדש ולהתמקד מחדש בעצמם. סימן זה יהיה מגורה עוד יותר על ידי חזרתם של ימים שטופי שמש כפי שהם יעשו הכל כדי לשפר את רווחתם ולשמור על היחסים שלהם עם יקיריהם.

דלי

בני מזל דלי, נון-קונפורמיסטים בנשמתם, אוהבים לנער מוסכמות ולפנק את עצמם בהפסקות קסומות הרחק מחיי היומיום. סוף החורף מציע לסימן זה הזדמנות להשליך וליהנות מהחיים סביבו במלואם. הוא יוכל לטעון את הסוללות שלו הודות לשינוי העונה הזה.

מזלות מים ואדמה בחיפוש אחר שלווה

עבור מזלות מים (סרטן, עקרב ודגים) כמו גם מזלות אדמה (שור, בתולה וגדי), סוף החורף הוא שם נרדף יותר להפוגה לאחר תקופה המאופיינת בכאוס פנימי. מזלות אלה בדרך כלל פחות רגישים לשינויי עונות, אך הם עדיין יודעים כיצד להשתמש בהם כדי להתחבר מחדש לאיזון הפנימי שלהם.

באותו נושא :  שלושת המזלות הסיניים האלה הם השאפתניים ביותר, מי הם?

סרטן

רגישים ומופנמים, בני מזל סרטן זקוקים לרוגע ועדינות כדי להרגיש טוב בסביבתם. סוף החורף הוא זמן עבורו לחזור להרמוניה, הן בחייו האישיים והן בחייו המקצועיים. שלב זה יאפשר לו להחזיר לעצמו את האנרגיה החיונית שלו ולהתמודד עם האתגרים שלפניו.

עקרב

נלהב ואינטליגנטימזל עקרב שקוע רגשית ולא תמיד מתמודד היטב עם שינויים אקלימיים ומטאורולוגיים. אף על פי כן, הוא יקבל בברכה את סוף החורף כדלת פתוחה לעולם חדור שלווה שבו ניתן לתעל את תשוקותיו בצורה חיובית.

דגים

מתיקות ושמחה מאפיינות את בני מזל דגים, אשר ינצלו את התקופה המרכזית הזו כדי לפתח את האינטואיציה והיצירתיות שלהם. שובם של ימי שמש יעזור לו להתחבר מחדש לחיים הקדחתניים סביבו.

שור

מזל שור הוא מזל שאינו מעוניין לתת לשינויים אקלימיים או עונתיים להשפיע על מצבי הרוח וההתנהגות שלהם. עם זאת, היא תנצל את סוף החורף כדי להתמקד מחדש בסדר העדיפויות שלה ולהכפיל את מאמציה להשיג את יעדיה.

בתולה

מקפידה ודואגת לכבד את הכללים, מזל בתולה אולי חוותה את החורף כתקופה קשה שבה דברים לפעמים יצאו משליטתה. סוף החורף יתרום אפוא לחזרה לסדר ולחיי שגרה יציבים ומרגיעים יותר.

גדי

בני מזל גדי בדרך כלל אדישים למדי לשינויים עונתיים שאינם פוגעים בשאפתנות או ביכולת שלהם לעבוד קשה כדי להצליח. עם זאת, סימן זה ינצל את המעבר הזה כדי להתחבר מחדש עם כמה תענוגות פשוטים להתענג על הניצחון של פרויקטים שבוצעו היטב.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.