סוף שבוע בר מזל, הסימנים הסינים שימצאו מזל בשבת הקרובה, 6 בינואר

תחילת השנה היא לעתים קרובות שם נרדף להתחדשות והזדמנות. לאוהבי האסטרולוגיה הסינית, ישנם זמנים משמחים למזל טוב, המבשרים זמנים נוחים למצוא מזל ושגשוג. סוף השבוע הזה של יום שבת, 6 בינואר, יהיה עשיר במיוחד בהזדמנויות לסימנים סיניים מסוימים. ללא עיכובים נוספים, גלה אילו סימנים מושפעים וכיצד לנצל את המבצע הזה!

סימנים סיניים ומושג המזל

באסטרולוגיה הסינית, כל שנה מיוצגת על ידי חיה ויסוד. שני היבטים אלה משפיעים על אישיותנו ועל גורלנו. לכן, כדי להקים הורוסקופ או לחזות את התפשטות של הזדמנויות מסוימות, אסטרולוגים מסתמכים על שילובים שונים אלה.

חיות גלגל המזלות הסיניות

בגלגל המזלות הסיני יש שנים עשר בעלי חיים: החולדה, השור, הנמר, הארנבת (או הארנב), הדרקון, הנחש, הסוס, העז, הקוף, התרנגול, הכלב והחזיר. לכל אחד יש את נקודות החוזק והחולשה שלו, את נקודות החוזק והחולשה שלו. בהתאם לסימן שלך, יש לך דברים משותפים עם חיה זו, אך גם עם אנשים אחרים שנולדו תחת אותו סימן.

חמשת היסודות

בנוסף לחיה המייצגת את שנת הלידה שלנו, עלינו לקחת בחשבון אלמנט אחד: עץ, אש, אדמה, מתכת ומים. אלמנטים אלה משתלבים עם בעלי חיים כדי ליצור 60 קונסטלציות שונות ולהשפיע על אישיותנו וגורלנו.

סימנים שנהנים מסוף שבוע בר מזל

ביום שבת הקרוב, 6 בינואר, כמה שלטים סיניים ייהנו מאווירה חיובית. הכוכבים יהיו נוחים להם, יביאו להם הזדמנויות והזדמנויות בכל התחומים. להלן רשימת הסימנים המושפעים:

  1. חולדה האינטליגנציה והתובנה של החולדה מאפשרות לה לרחרח מציאות ולנצל הזדמנויות תוך כדי תנועה.
  2. ארנבת (או ארנבת) דיסקרטי ומהורהר, הארנב יודע להיות סבלני בהמתנה לרגע הטוב ביותר לפני משא ומתן או השקעה.:
  3. נחש ערמומי ואסטרטגי, הנחש הוא מאסטר גדול באמנות ניהול הכספים של האדם ולא ייכשל לנצל הזדמנות יוצאת דופן זו המוצעת לו.:
  4. סוס עצמאי וגו-גטר, הסוס ייקח את מושכות גורלו לחפש את מזלו.:
  5. כלב נאמן ומגן, הכלב יעשה כל מאמץ להבטיח את הביטחון הכלכלי של משפחתו ויקיריו.:
באותו נושא :  גלגל המזלות יצבור עושר רב כבר ב-12 בדצמבר, על פי התחזיות.

איך לנצל את סוף השבוע בר המזל הזה?

עבור כל המזלות הסיניים הללו, יהיו הזדמנויות רבות ביום שבת, 6 בינואר. אסטרולוגים ממליצים על מספר פעולות כדי לשים את כל הסיכויים בצד שלך:

  • היו קשובים אל תתנו להזדמנות פז לחלוף על פניכם. היזהר מהצעות ואל תהסס לשאול על סיכויי קריירה.
  • הפגינו יוזמה אמנם קל יותר לחכות למזל שיבוא בדרכך, אבל לפעמים תצטרכו להתגרות בו בתעוזה ובנחישות.
  • לדעת לקחת סיכונים גם אם יש לך מזג זהיר וחכם, יהיה טוב להיות נועז בזמנים נוחים כאלה.:
  • סמוך על האינטואיציה שלך לאינסטינקטים שלנו יש לפעמים תפקיד חשוב בהחלטות שאנו מקבלים, והם יכולים לעזור לחוש את ההזדמנויות שנקרות בדרכנו.
  • להישאר חיובי גישה חיובית מושכת באופן טבעי מזל לשפע. זכרו תמיד שהכל אפשרי ושיש לכם את היכולת והפוטנציאל להשיג את המטרות שלכם.

חשיבות הסביבה בפנג שואי

לפנג שואי, המדע הסיני העתיק של הרמוניה אנרגטית, יש גם מה לומר כשמדובר במזל ובהזדמנויות. אכן, סביבה מאוזנת תקדם את זרימת האנרגיה החיובית ותמשוך שגשוג.

סידור הרהיטים בביתכם

פריסת הבית שלך יכולה לשחק תפקיד מרכזי במחזור האנרגיה. הקפידו לסדר את הרהיטים בצורה הרמונית, מבלי לחסום מעברים ולהימנע מפינות חדות או חשוכות מדי. אור טבעי צריך להיות מסוגל לחדור בקלות לתוך כל חדר כדי ליצור אווירה שלווה ונעימה.

סמלי מזל וקמעות

Pכדי למשוך מזל טוב ומזל, מקובל לפנות לחפצים סמליים מסוימים כגון תלתן ארבעה עלים, פרסה, פרת משה רבנו או רגל הארנב. בסין משתמשים בכמה סמלים כדי להביא שגשוג ושפע: הצפרדע בעלת שלוש הרגליים, הקורנוקופיה, מטבע החור המרובע הסיני… פריטים אלה ממוקמים בחוכמה בביתכם, ויכולים לעזור להגדיל את סיכויי ההצלחה שלכם.

לסיכום, סוף השבוע הזה של יום שבת, 6 בינואר, יהיה תורם הזדמנויות ופגישות חיוביות לסימנים הסיניים שהוזכרו לעיל. נסו את מזלכם, עקבו אחר עצתם של אסטרולוגים והשתמשו באינטואיציה שלכם כדי להפיק ממנה את המרב. באסטרולוגיה הסינית צפויות לעתים קרובות הפתעות יפות למי שיודע להבין ולפרש אותה. אז מעל הכל, אל תזניחו את היום יוצא הדופן הזה שיכול בהחלט לפתוח בפניכם את דלתות המזל!

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.