סוף שבוע טעון רגשית לשני המזלות, על פי אסטרולוגים סינים

סופי שבוע הם לעתים קרובות שם נרדף לרגיעה וזמן מיוחד לטעון את הסוללות שלך לאחר שבוע ארוך בעבודה. עם זאת, סופי שבוע מסוימים יכולים להיות קדחתניים יותר מאחרים, במיוחד מבחינה רגשית. השבוע, שני מזלות סיניים מושפעים מאוד מהתנודות הרגשיות הללו.

שור ועקרב, מול שבת מטלטלת

לדברי אסטרולוגים סינים, אלה שנולדו תחת המזלות שור ועקרב יחוו מסע נלהב מעלות השחר ביום שבת. נראה כי הצמידות האסטרלית מעצימה את התחושות של סימנים אלה, מדגישה את שבריריותם הפנימית ומתעמתת עם הוודאויות שלהם. קשה לשמור על קור רוח בתקופה זו שהיא אינטנסיבית כמו שהיא מאירת עיניים.

פתיחות לרגשות חבויים

ביום מיוחד זה, זה יהיה קריטי עבור בני מזל שור ועקרבים לא להסוות או להדחיק כל מה שעולה על פני השטח. אכן שלב זה יאפשר לנו לעבוד על נקודות מבט חדשות לשבועות הקרובים, במיוחד בתחום הסנטימנטלי והיחסי.

התמודדו עם הפחדים שלכם והעזו לקחת סיכונים

בעוד שעקרבים ידועים בדרך כלל כנועזים, בני מזל שור חוששים לעתים קרובות משינוי בשל אופיים הארצי יותר. סוף השבוע הזה יהיה אפוא אתגר אמיתי עבור הילידים הללו, שכן הם יצטרכו להפגין גמישות מפתיעה ופתיחות מחשבתית.

רגעי שיא בסוף השבוע: אתגרי מערכות יחסים

כתוצאה מרכבת הרים רגשית זו, מערכות יחסים עומדות למבחן בסוף השבוע הקרוב, שימו לב לאסטרולוגים סינים. זה לא חייב להיות רע בטווח הארוך, מכיוון שזה יכול לגרום לשני המזלות להיות מודעים למה שהם באמת רוצים.

באותו נושא :  מה לזכור עבור כל שלט?

להביע את הרגשות שלך כדי להבין טוב יותר את עצמך

זה חיוני עבור בני מזל שור ועקרב לא לפחד לתקשר את רגשותיהם והעדפותיהם עם הסובבים אותם. שיחות בין בני זוג רומנטיים יהיו הזדמנויות מועדפות להדגיש את הרגשות שנחוו ובכך ליצור קשרים אינטנסיביים עוד יותר.

הכרה בחשיבותם של חברים בזמנים קשים אלה

מלבד מערכות יחסים רומנטיות, אינטראקציות עם חברים יכולות להיות מושפעות גם כן. למרבה המזל, חברים טובים יוכלו להבין ולתמוך בבני מזל שור ועקרב כשהם צולחים את הסערה הרגשית הזו. ואכן, לחברים קרובים יש לעתים קרובות אינטואיציה עמוקה לגבי רווחתם של בני גילם והם יוכלו לתמוך בהם במסעם.

כיצד להפיק את המרב מהרגעים הכאוטיים האלה

סוף השבוע הזה יהיה אינטנסיבי ומאתגר עבור אנשים שנולדו במזלות שור ועקרב, אבל כדאי לזכור שכל סיטואציה טומנת בחובה הזדמנויות, גם כשקשה לחיות איתן. הנה כמה דרכים לנצל את האפיזודה המטלטלת רגשית הזו:

  • קח זמן, לעשות מדיטציה, להרהר ולהתחבר מחדש עם ישותו הפנימית של האדם;
  • שחררו על ידי קבלת האירועים כפי שהם מתעוררים, מבלי לנסות לשלוט במה שלא ניתן לשלוט בו;
  • פתחו את הלב, לתת ליקיריהם לעזור לעבור את המצב על ידי הבעת תודה על תמיכתם;
  • לפתח ביטחון עצמי, הכרה בעוצמתה מול מכשולים. צעד זה חייב להיות לקח חיוני כדי להתגבר על אתגרי העתיד;
  • לשלב שיעורים, הדגשת ההיבטים החיוביים הנובעים מחוויה מסוימת זו, על מנת לטפח נקודת מבט הוליסטית יותר של עצמך.

אז אל תהססו, בני מזל שור ועקרב יקרים, לאמץ באופן מלא את הימים משני החיים האלה. הם סוף סוף הזדמנות לחשוף את עצמך ולתת ללב לדבר בכנות, לחיים מספקים יותר.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.