ערב השנה החדשה ב -31 בדצמבר יהיה מקור למתח עבור שני המזלות הללו

בכל שנה, חגיגת ראש השנה האזרחית הוא שם נרדף לחגיגה ושמחה המשותפת ליקירינו. עם זאת, עבור שני מזלות אסטרולוגיים במיוחד, הערב הזה יהיה מקור למתח.

הכנות ללילה הגדול

עבור רבים מאיתנו, אירוח מסיבת סילבסטר מוצלחת דצמבר 31 דורש מספר הכנות. למרות שזה רגע המיוחל לחלוק רגעים שמחים עם הסובבים אותנו, ישנם סימנים מסוימים כי הכנות אלה יחוו תחת לחץ.

ארוחות: בחר את התפריט שלך בקפידה

בין אם מדובר במנות ראשונות, מנות עיקריות או קינוחים, בחירת המזון הנכון לבטא את כל המעדן שלנו לאורחים שלנו יכול להיות משימה מלחיצה. מעבר לטעם האישי, יש צורך לקחת בחשבון כל אלרגיות או חוסר סובלנות של האורחים.

הנושא המכריע של הזמנות

האם אתם באמת יכולים לשלוט בכל דבר כשאתם מארחים מסיבה? התשובה היא לא, במיוחד כשמדובר האורחים. ואכן, חלק מהאנשים עשויים שלא להיענות להזמנות, מה שעלול להוביל לאווירה כבדה ואי נוחות בתוך הקבוצה. בנוסף, יש להקפיד גם למצוא איזון כדי למנוע הצפות.

קישוט החדר

האווירה תלויה מאוד ב קישוט המקום. בהירות, צבעים ורהיטים חייבים להיות מחושבים בקפידה כדי ליצור אווירה נעימה. עבור חלק מהמזלות, הלחץ של ההכנה עולה יחד עם הרצון שלהם להצטיין בזה.

הערב של 31 בדצמבר: כאשר המתיחות מתעוררת

במהלך הלילה המפורסם הזה המתחים באים לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר בשני המזלות האסטרולוגיים הללו. בין הציפיות של האורחים, ניהול האווירה הכללית והאירועים הבלתי צפויים שעלולים להתרחש, הלחץ הוא קבוע.

באותו נושא :  אהבת חורף, 2 המזלות האלה ימצאו חום בזרועותיו של אחר

הנפשה במתח גבוה

אחד המרכיבים העיקריים לבילוי לילי טוב הואהנפשה בחירת מוסיקה, ארגון משחקים קטנים בין האורחים וכו '.: עם זאת, זה יכול להיות מקור לדאגה עבור שני הסימנים המושפעים שלנו, שכן לעתים קרובות קשה לספק את כל הטעמים ולהתאים את הפעילויות המוצעות לכל קבוצת גיל נוכחת.

התמודדות עם קונפליקטים ואירועים בלתי צפויים

להיות אחראי להצלחת הערב כרוך גם לדעת איך להפיג מתחים ולמצוא פתרונות לכל בעיה שעלולה להתעורר: ויכוחים בין האורחים, תקריות טכניות או חומריות וכו '. אחד מבחן עבור שני המזלות שלנו, אשר ניתן בקלות לערער בתנאים אלה.

המזלות המושפעים ממתחים אלה בערב השנה החדשה

שני מזלות אסטרולוגיים מושפעים במיוחד מהמתחים הקשורים לארוחה, להכנות וליחסים בין האורחים בערב השנה החדשה של ה-31 בדצמבר. לנוכח אירוע זה, הם חייבים להכפיל את מאמציהם לתעל את הלחץ שלהם להירגע על ידי נהנה המסיבה עם יקיריהם.

סימן הסרטן: רגשות בקצה העור

רגיש ורגשי במיוחד, סרטן נוטה לדאוג ליקיריהם ולהפעיל לחץ רב על עצמם. כתוצאה מכך, המתחים הקשורים לארגון וניהול חלק של החגיגות מדגישים את חולשתו בערב השנה החדשה. הסרטן צריך לנקוט צעדים כדי להקדים אותם וליהנות מהערב הזה עם חברים ובני משפחה.

  • אל תהססו לבקש מיקיריכם עזרה בהכנות
  • לעשות דה-דרמטיזציה לבלתי צפוי ולקבל אותם בהומור
  • הקדישו כמה רגעים שקטים כדי להתמקד מחדש ברגשות שלכם

מזל בתולה: סטנדרטים גבוהים עד קיצוניות

ידוע בתשומת הלב לפרטים וביסודיות שלו, בתולה בעל נטייה חזקה לשים את עצמם במצב מלחיץ במהלך ההכנות והערב עצמו. הצורך שלה לשלוט בכל דבר יכול להרוס במהירות את החגיגות, הן עבורה והן עבור אורחיה.

  • השאירו מקום למעט ספונטניות מבלי ליפול לכאוס מאורגן
  • קבלו את העובדה שלא הכל יכול להיות מושלם: הבלתי צפוי הוא גם חלק מהמסיבה
  • למד כיצד להקצות משימות מסוימות ליקיריך

ערב השנה החדשה ב -31 בדצמבר הוא זמן מאתגר. עם זאת, יש לזכור כי זה מעל לכל זמן שבו אנו חוגגים את סוף השנה ואת הגעתו של אחד חדש עם שמחה והתלהבות. לקיחת צעד אחורה מהמתחים הקשורים להכנות ולמהלך הערב הזה תאפשר לשני המזלות הללו ליהנות באופן מלא מהאירוע.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.