ערב השנה החדשה ב-31 בדצמבר, שלושה סימנים שלא ינצלו את הערב הבלתי נשכח הזה

סוף השנה מתקרב וההכנות לסילבסטר ב-31 בדצמבר, החג הזה ששם נרדף לשמחה ואושר משותפים עם בני משפחה וחברים, כבר בעיצומן. עם זאת כמה סימנים אסטרולוגיים צפויים להיות ערב פחות חגיגי מאחרים. שימו לב לשלושת הסימנים שאולי לא מנצלים את הערב הבלתי נשכח הזה במלואו.

גדי, עובד קשה בחיפוש אחר הצלחה

ילידי מזל גדי ידועים כאנשים רציניים, שאפתניים וחרוצים. כאשר היום האחרון בשנה נתפס לעתים קרובות כזמן לבחון את שנים עשר החודשים האחרונים, חלק מבני מזל גדי עשויים להרגיש מתוסכלים אם הם מרגישים שמטרותיהם לא הושגו.

בדידות כמקלט

לנוכח אבחנה זו, ייתכן כי ילידים אלה מרגישים צורך לבודד את עצמם כדי ליישם את האסטרטגיה החדשה שלהם לשנה הקרובה. רצון זה להתבודד יכול אפוא להרחיק אותם מהחגיגות המקיפות בדרך כלל את המעבר לשנה החדשה. בנוסף, בני מזל גדי נוטים לעתים קרובות לקחת דברים ברצינות רבה ולפעמים יכולים להתקשות להירגע במסיבות גדולות כמו ערב השנה החדשה.

סרטן, סימן הקשור למסורות משפחתיות

סרטן הוא מזל אסטרולוגי שקשור מאוד לשורשיו ולערכי משפחתו. ילידי מזל זה הם בדרך כלל רגישים ורגשניים מאוד, ומייחסים חשיבות רבה לפסטיבלים מסורתיים המאחדים את יקיריהם סביב ארוחה טובה ורגעי שמחה.

המטרדים הנגרמים על ידי השינויים

למרות זיקה זו לאירועים משפחתיים חגיגיים, בני מזל סרטן יכולים להתקשות עם שינויים של הרגע האחרון או אירועים בלתי צפויים המשבשים את מהלך החגיגות. אם בן משפחה לא יכול להצטרף אליהם לערב, סביר להניח שזה ישפיע באופן משמעותי על מצב הרוח שלהם ויפגע בכיף שלהם בערב השנה החדשה. באופן דומה, בני מזל סרטן נוטים להיות חרדים מהלא נודע ו יכול לבחור לבלות ערב שקט יותר בבית במקום לצאת לערבים תוססים מדי שבהם הם לא בהכרח ירגישו בנוח.

באותו נושא :  סוף שבוע של החלטות, המזלות האלה צריכים לסמוך על האינטואיציה שלהם

מזל דלי, רוח חופשית ועצמאית

רחוק מדאגות חומרניות, ילידי מזל דלי מעריכים את הדברים הפשוטים בחיים. אנשים אלה הם לרוב מקוריים, נון-קונפורמיסטים ואוהבים לחשוב מחוץ לקופסה.

חזון אחר של חגיגות

מכיוון שסילבסטר הוא בדרך כלל שם נרדף לפאר והפרזות מכל הסוגים, ייתכן שבני מזל דלי ירגישו מנותקים ממשתתפים אחרים השואפים לכבד מסורות. אכן ילידי סימן זה מייחסים חשיבות מועטה למוסכמות ואולי יעדיפו לבלות את הערב אחרת, הרחק מהנצנצים והשמפניה. לכן, למרות נוכחותם של יקיריהם, חלק מבני מזל דלי עשויים לבחור שלא לנצל את הערב הבלתי נשכח הזה במלואו וללכת לחפש פעילויות אחרות, אותנטיות יותר, כדי לחגוג את המעבר לשנה הבאה.

  1. גדי: בשל התמקדות רבה מדי במטרות המקצועיות והאישיות שלהם, הילידים האלה יכלו לשים בצד את החגיגות ב -31 בדצמבר.
  2. סרטן: קשורים לערכי המשפחה, אירועים בלתי צפויים או היעדרויות של יקיריהם במהלך הערב הזה עלולים להשפיע עליהם ולהפריע להנאתם במהלך החגיגות.
  3. דלי: רוחות חופשיות ונון-קונפורמיסטים, אנשים אלה יכולים להחליט לחיות את הערב הזה בדרכם שלהם ולברוח מההפרזות המסורתיות של ערב השנה החדשה.

לכן, גם אם רוב האנשים חוגגים את המעבר לשנה החדשה בשמחה, נסיבות מסוימות הקשורות לאופי האסטרולוגי של כל אדם יכולות להשפיע על האופן שבו אנשים ניגשים וחווים את הערב המיוחד הזה. הכרת אלמנטים אלה יכולה לאפשר לנו להבין טוב יותר את חברינו ואת הסובבים אותנו בערב השנה החדשה, על מנת להתאים את ההתנהגות שלנו בצורה הטובה ביותר האפשרית, כך שכולם יכולים לקבל שנה טובה נעימה.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.