פיוס יום שלישי, המזלות שיחברו מחדש קשרים שבורים

בתחום האסטרולוגיה, לעתים קרובות מדובר בשאלה של אהבה וידידות, כמו גם מפגשים חדשים או מפגשים מחודשים. לפעמים עדיף מאחרים להתחבר מחדש עם אדם אהוב רחוק, ולפעמים אפילו לאסוף את השברים לאחר ויכוח. במאמר זה נדון בתופעה המעניינת של "ימי שלישי של פיוס", ונבחן אילו מזלות מושפעים יותר מכל מהנטייה הזו לחבר מחדש קשרים שבורים.

המושג "ימי שלישי של פיוס"

לדברי כמה אסטרולוגים, ישנם ימים מסוימים בשנה שבהם הכוכבים מיושרים באופן המקדם תקשורת ופיוס בין אנשים שנמצאים בסכסוך או ניתקו קשרים. בימים אלה יהיה קל יותר להוריד חסמים, לגלות אמפתיה ולמצוא פתרונות לפתרון מחלוקות. לכן, ימי שלישי של פיוס יתרום במיוחד ליצירת קשר עם האקסים שלהם ולהתפייס איתם.

עם זאת, לא כל המזלות מגיבים באותו אופן להשפעה אסטרלית זו. חלקם מושפעים יותר מהרגעים המתאימים הללו, כולל טלה וקשת.

המזלות נוטים ביותר לחבר מחדש קשרים שבורים

טלה: אנרגיה וספונטניות בשירות הפיוס

המזל הראשון של גלגל המזלות, טלה נשלט על ידי כוכב הלכת מאדים, סמל של כוח, אנרגיה וכוח רצון. השפעה זו של מאדים מעניקה לילידי מזל טלה נחישות רבה ואסרטיביות, אשר יכולה לדחוף אותם לקחת את היוזמה בפיוס.

  • הם מהירים בהחלטותיהם: מזל טלה פועל לעתים קרובות באופן אימפולסיבי, מבלי לבזבז זמן רב בשקילת היתרונות והחסרונות. לכן, כשמגיע הזמן להתחבר מחדש או לחזור למישהו שהוא היה רחוק ממנו, הוא לא מהסס לעשות את הצעד.
  • הסליחה קלה להם: ילידי מזל טלה בדרך כלל אינם נוטרים טינה. הם מעדיפים להביט אל העתיד ולהשאיר את סכסוכי העבר מאחור. זה מסביר מדוע סביר יותר שהם יתחברו מחדש עם האקסים שלהם במהלך ימי שלישי של פיוס.
  • חוצפה מסוימת: אומץ הוא חלק בלתי נפרד מהאישיות של מזל טלה. היא מאפשרת להם להתגבר על גאוותם ולהתגבר על מכשולים מסוימים כדי להביא לפיוס.
באותו נושא :  בתחילת השנה, מטרות חדשות, מזלות סיניים אלה יראו את שאיפותיהם מתגשמות, על פי האסטרולוגיה

מזל קשת: אופטימיות מדבקת

מזל קשת, מזל אש הנשלט על ידי כוכב הלכת יופיטר, ידוע בפוזיטיביזם ובשמחת החיים שלו. תכונות אלה הופכות אותו פתוח במיוחד לרעיון של חיבור מחדש עם מכרים ותיקים או לאסוף את השברים לאחר ויכוח.

  • צמא להרפתקאות: בדרך כלל נמשכים על ידי חידושים, בני מזל קשת אוהבים לחקור נתיבים חדשים ולא מהססים לנסות את מזלם כדי לבנות מחדש קשרים בעבר.
  • אופטימיות בלתי פוסקת: ילידי מזל קשת נוטים להסתכל על הצד החיובי ולהאמין באפשרות של פיוס, גם במצבים הקשים ביותר.
  • כנות מעל הכל: בני מזל קשת הם אנשים ישרים וישירים, מה שיכול לעזור מאוד כשמדובר בקביעת השיא ישר והתחלה מחדש.

איך למקסם את סיכויי ההצלחה ביום שלישי של פיוס?

אם אתם שייכים לאחד המזלות המעורבים (או אם אתם פשוט חושבים שהכוכבים עשויים להיות נוחים לכם), הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להפיק את המרב מ"ימי שלישי של פיוס":

  1. אל תחכו יותר מדי זמן: עדיף לפעול במהירות ולנצל את האפקט "הקסום" של הכוכבים כדי לחדש את הדיאלוג.
  2. היו כנים: תקשורת היא המפתח לכל פיוס. הביעו את רגשותיכם וכוונותיכם בכנות, כך שהכל יסתדר ביניכם לבין האקס שלכם.
  3. להיפתח אחד לשני: הראה את האמפתיה שלך, הקשב לרגשות ולרגשות של בן שיחך על מנת להבין את נקודת המבט שלהם ובכך להגיע להסכם win-win.

"ימי שלישי של פיוס" הם אפוא רגעים אסטרליים התורמים להתקרבות ולהרמוניה. מזלות המושפעים ביותר מנטייה זו להצית מחדש קשרים שבורים, כמו טלה וקשתבפרט, הם עשויים למצוא את זה הזדמנות אידיאלית להתחבר מחדש עם האקסים שלהם ולהתפייס איתם.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.