צרו מכונת כביסה ידנית משלכם עם דלי, טיפ ידידותי לסביבה וחסכוני

בחברה המודאגת יותר ויותר ממציאת פתרונות ידידותיים לסביבה וחסכוניים למטלות הבית, חיוני להפחית את התלות שלנו במכשירים צורכי אנרגיה תוך אופטימיזציה של שיטות הניקוי שלנו. כיום, אנו מציעים לכם טריק חדשני ויעיל לשטיפת המגבים והמטליות מבלי לפגוע במכונת הכביסה או בידיים: הכנת מכונת כביסה ידנית באמצעות דלי. פתרון זה מעשי גם במצבים שונים, במיוחד במקרה של תקלה במכונת כביסה או לאנשים עם אלרגיות לחומרי ניקוי.

למה לבחור במכונת כביסה ידנית עם דלי?

שטיפת כלי ניקוי כגון מגבים ומטליות במכונה עלולה להוביל להצטברות לכלוך ולנזק למכשיר. בנוסף, כביסה ידנית, בעוד יעיל, יכול להיות מייגע ולא היגייני. באמצעות שיטת כביסה ידנית זו באמצעות דלי, אתם עוזרים להפחית את צריכת החשמל ואת הבלאי של מכשירי החשמל הביתיים שלכםתוך מתן חלופה נוחה במקרה של כשל בציוד או צרכי ניקיון ספציפיים.,

החומרים הדרושים לייצור מכונת כביסה ידנית זו

 • בקבוק סודה גדול וריק
 • מטאטא
 • מצית
 • דלי
 • מברג או סכין חדים
 • מסור פריצה
 • סרט דבק

הוראות להכנת מכונת כביסה ידנית עם דלי

 1. ראשית, חותכים את תחתית הבקבוק ומחליקים את הקצוות החתוכים בעזרת מצית.
 2. לאחר מכן, תקעו חורים קטנים סביב הבקבוק, מעט מתחת לפקק, כך שמים ואוויר יוכלו לזרום.
 3. ממלאים דלי שלושת רבעי מלא במים, מוסיפים מעט חומר ניקוי ואז מערבבים.
 4. הכניסו את ידית המטאטא לצוואר הבקבוק, הדקו אותה בנייר דבק כדי להבטיח יציבות, והניחו את הקצה השני של הידית בדלי המכיל את המים וחומר הניקוי.
 5. כעת, טבלו את הסמרטוטים או המגבים שלכם בדלי וסובבו את המטאטא במרץ כדי להסעיר את המים וחומר הניקוי, ויצרו תנועת כביסה דומה לזו של מכונת כביסה.
 6. לאחר הכביסה, שטפו את המטליות או המגבים במים נקיים והניחו להם להתייבש באוויר.
באותו נושא :  הסוד לכבס במכונה את הבגדים השחורים בלי להלבין

היתרונות של טריק ניקוי ידני זה

על ידי אימוץ שיטת כביסה ידנית זו באמצעות דלי, אתם לא רק חוסכים אנרגיה ועלויות הקשורות לשימוש במכשירי החשמל הביתיים שלכם, אלא גם תורמים לגישה ידידותית יותר לסביבה. פתרון זה שימושי במיוחד גם עבור אנשים אלרגיים לחומרי ניקוי, שיכולים לבחור חלופות טבעיות יותר לכביסה שלהם תוך הימנעות ממגע ישיר עם הידיים.

טיפ בונוס: שפרו את יעילות מכונת הכביסה הידנית שלכם

כדי להגביר עוד יותר את היעילות של מכונת כביסה ידנית זו המיוצרת עם דלי, ניתן להוסיף לדלי כמה כדורי מייבש או טניס במהלך הכביסה כדי להגדיל את החיכוך בין המטליות והמגבים וכך להשיג תוצאה נקייה עוד יותר.

לסיכוםהטריק הזה של מכונת כביסה ידנית באמצעות דלי הוא חלופה גאונית, ידידותית לסביבה וחסכונית לטיפול בכלי הניקוי שלנו תוך שמירה על מכונות הכביסה שלנו ועל הסביבה שלנו.,

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.