שלושה מזלות שיש להימנע מהם במהלך חג המולד, אסטרולוגים מייעצים

תקופת החגים היא לעתים קרובות תקופה שמחה ושמחה, אבל זה יכול להיות גם מלחיץ ומסובך עבור חלק. מתחים משפחתיים או חברותיים יכולים לשחק תפקיד חשוב ברמת הרווחה שלנו במהלך העונה הזו. למה לא לפנות לכוכבים ולאסטרולוגיה כדי לעזור לנו לקבל חג מולד רגוע יותר? במאמר זה, גלה את שלושת המזלות שאסטרולוגים ממליצים להימנע מהם לעונת חגים שלווה.

טלה, האש מתחת לקרח

ילידי מזל טלה ידועים כאנשים אנרגטיים, דינמיים ובעלי רצון חזק, שלעתים קרובות צריכים לנוע ולפעול. עם זאת, הצד האימפולסיבי ולעיתים קצר הרוח שלהם יכול ליצור במהירות מצבים מתוחים, במיוחד כשמדובר בשיתוף החגיגות עם קהל גדול ותוסס. בנוסף, הנטייה שלהם לרצות לכוון ולשלוט בדברים יכולה להפוך את הכנת הארוחות וניהול ההזמנות למכבידים למדי עבור הסובבים אותם.

רעיונות לניהול מזל טלה בתקופת החגים:

  • שים אותם על פרויקטים ספציפיים ולתת להם לקחת אחריות על משימות מסוימות: זה יאפשר להם לתעל את האנרגיה שלהם ולהימנע משליטה על הכל.
  • תן להם לדעת כי שיתוף אחריות הוא חשוב וכי הם צריכים לעבוד כצוות.
  • עודדו אותם לקחת חלק בפעילות ספורט או פנאי כדי להיפטר מהאנרגיה העודפת שלהם.

עקרב, רגשות בקצה העור

מזל עקרב, הנשלט על ידי כוכב הלכת פלוטו, קשור לעיתים קרובות לעוצמה, תשוקה ועומק רגשי. בעוד תכונות אלה מאפשרות לילידי מזל עקרב לחיות חוויות מעשירות ואינטנסיביות עם הסובבים אותם, הן יכולות גם להיות מקור לקונפליקט במהלך תקופת החגים. אכן מזל עקרב נוטה לצבור תסכולים וטינות, לפני שהוא מבטא אותם בדרכים אינטנסיביות ולעיתים הרסניות. עם הארוחות המשפחתיות והדיונים הסוערים הייחודיים לתקופה זו, העקרבים עשויים להרגיש מוצפים ולהגיב באלימות לפרובוקציות או מתחים.

באותו נושא :  אירוע בלתי נתפס יגרום אלה 2 מזלות בתחילת מרץ

טיפים להרגעת עקרב בתקופת החגים:

  1. התמקדו בפעילויות רגועות ומרגיעות, כגון מדיטציה, יוגה או קריאה, שיאפשרו להם להתמקד מחדש ברגשותיהם.
  2. עודדו אותם לחלוק את רגשותיהם ודאגותיהם עם מישהו שהם סומכים עליו, כדי שלא יתפוצצו תחת לחץ.
  3. הימנע מנושאי שיחה שנויים במחלוקת או שעלולים לעורר ויכוחים.

גדי, קפדנות בכל עת

המזל האחרון ברשימה שלנו, מזל גדי ידוע כרציני, שאפתן ואחראי. נשלט על ידי כוכב שבתאי, הוא מסתמך על משמעת ומבנה כדי להתקדם בחיים. בעוד תכונות אלה מוערכים במסגרת מקצועית או בית ספרית, הם עשויים להיות פחות מתאימים כשמדובר לחגוג את חג המולד עם בני משפחה או חברים. ואכן, בני מזל גדי נוטים לגשת לחגים עם ארגון מוקפד ולרצות לכבד לוח זמנים מדויק, מה שעלול לגרום ללחץ ותסכול עבורם ועבור הסובבים אותם.

טיפים לניהול מזל גדי בחגים:

  • הציעו להם להרפות ולקבל את העובדה שלא הכל הולך כמתוכנן: אחרי הכל, הבלתי צפוי הוא גם חלק מהקסם של חג המולד!
  • עודדו אותם להאציל סמכויות ולפנות זמן לעצמם ליהנות מתקופת החגים, מבלי לחשוב על רשימת המטלות שלהם.
  • ציינו כי שמחה ושיתוף הם ערכים חיוניים בארוחות סוף השנה, וכי מעט גמישות לא תגרע מהאווירה הכללית.

בקיצור, אם אתם מתמודדים עם מזל טלה, עקרב או גדי בתקופת החגים, קחו בחשבון שההתנהגויות שלהם יכולות להיות מקור למתח. אל תהססו ליישם את העצות שצוינו לעיל כדי לנהל בצורה הטובה ביותר את האישים הללו ובכך לאפשר להם לחיות רגעים נעימים ושלווים במהלך תקופת חגים זו.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.