20 בדצמבר מביא שלווה ופיוס לשני המזלות האסטרולוגיים הללו

בעולם המרגש של האסטרולוגיה, תאריכים מסוימים בולטים בהשפעתם המיטיבה במיוחד על מזלות מסוימים. 20 בדצמבר הוא אחד מאותם ימים מיוחדים שמביאים גם שלווה וגם פיוס לשני סימנים מאוד ספציפיים. בואו נגלה יחד מהי ההזדמנות המיסטית הזו שמחכה לילידי הסימנים האלה.

סמלי שלום ואהבה באסטרולוגיה

כשמדובר בשלום ופיוס, ישנם סמלים מסוימים שהם חיוניים באסטרולוגיה. הנה כמה דברים מרכזיים שיש לקחת בחשבון:

 • הצמיד: תכשיט טעון בכוח סמלי, המשמש לעתים קרובות במהלך טקסים כדי להקל על מתחים ולחזק קשרים בין אנשים. צמידים העשויים מאבנים יקרות למחצה, כגון אמטיסט או קוורץ ורדים, מקדמים גם אנרגיה חיובית והשגת מצב נפשי שליו.
 • הנר: הדלקת נר היא מחווה פשוטה אך עוצמתית להביע את כוונותיו של האדם ולעורר את האנרגיה הדרושה לתיקונים רגשיים. נרות בטעם שמנים אתריים, כמו לבנדר או ילנג-ילנג, עוזרים לשפר את האווירה האינטרוספקטיבית הזו.
 • התאריכים: לכל תאריך יש רטט אנרגטי שמשפיע על האירועים והאנשים המעורבים. 20 בדצמבר, למשל, הוא יום פיוס עבור כמה סימנים אסטרולוגיים (אשר נגלה להלן).

שני המזלות האסטרולוגיים הללו נוגעים ל-20 בדצמבר

עבור שני המזלות הללו, 20 בדצמבר הוא יום של שלווה ופיוס. אלה הם:

 1. שור: מזל אדמה זה קשור בדרך כלל ליציבות, סבלנות ונאמנות. עם זאת, הצד העיקש שלו יכול להוביל לעימותים עיקשים עם הסובבים אותו. ביום מיוחד זה, בני מזל שור יוכלו לנצל את המשאבים הפנימיים שלהם כדי למצוא איזון ושלווה במערכות יחסים.
 2. עקרב: סימן מים זה נבדל על ידי עוצמתו הרגשית וטבעו העמוק. למרות המראה הקר או המסתורי לעיתים, עקרב מסתיר לב מלא תשוקה שמשתוקק לאהבת אמת. ב-20 בדצמבר תהיה לו הזדמנות לרפא חלק מפצעי העבר ולתקן קשרים שבורים.
באותו נושא :  סוף שבוע בר מזל, הסימנים הסינים שימצאו מזל בשבת הקרובה, 6 בינואר

מה הופך את הדייט הזה לכל כך מיוחד?

ישנן מספר סיבות מדוע יום זה של 20 בדצמבר הוא כל כך הרמוני ותורם לפיוס עבור סימנים אסטרולוגיים אלה. הנה כמה מהם:

 • היבטים פלנטריים: ביום זה, כוכבי הלכת שבתאי ואורנוס יוצרים היבט חיובי המעדיף התחדשות במערכות יחסים. בנוסף, ונוס, כוכב האהבה והקשרים הרגשיים, נמצא בשיתוף עם פלוטו, ומספק סביבה אידיאלית להעמקה והתחדשות רגשות.
 • מחזור הירח: הירח, שליט הרגשות, עובר במזל שור ביום זה וייכנס למזל תאומים. בתחילת היום, תנועת ירח זו מטפחת עיגון רגשי מרגיע על מנת לאפשר חופש ביטוי ולעודד חילופי דברים בונים.

כיצד נוכל להפיק את המרב מיום הפיוס הזה?

כדי למקסם את ההשפעה החיובית של תאריך זה על רווחתם ומערכות היחסים שלהם, ילידי שור ועקרב יכולים לאמץ פרקטיקות מסוימות:

 1. מדיטציה: אם תקדישו רגע כדי להתמקד מחדש בעצמכם, להבהיר את כוונותיכם ולהרגיע את דעתכם, תוכלו לגשת לפגישות ולשיחות בשלווה ובפתיחות.
 2. ביטוי רגשות: חיוני לשתף ולהקשיב זה לרגשותיו של זה, ללא שיפוט או פרשנות חפוזה. כנות, פגיעות ואמפתיה יהיו המפתחות לדיאלוג פורה.
 3. סליחה: הכרה בפגמים שלך, קבלת אלה של אחרים, ומעל לכל, לסלוח לעצמך הם צעדים מכריעים בהפיכת הדף ולהתחיל מחדש במערכת יחסים.

כלי רווחה לחיזוק הרמוניה זו

כדי להתכונן ליום של 20 בדצמבר, הילידים של סימנים אלה יכולים לבחור כמה חפצים המביאים רוגע ופיוס:

 • צמיד עשוי אבנים מרגיעות (אמטיסט, רוז קוורץ, קונזיט) שיהיו בעלי בריתם לאורך כל היום המיוחד הזה.
 • נר ריחני עם שמנים אתריים מרגיעיםלהיות מואר ברגעי המדיטציה או הרגיעה שלהם.,
 • מחברת לרשום את כוונותיהםרצונם לפיוס והדברים שהם רוצים לומר או לשמוע כדי לקבוע מסגרת כנה ואכפתית.,
באותו נושא :  סוף שבוע בר מזל בין התאריכים 9-10 במרץ, שני המזלות שיראו את חייהם משתנים

בקיצור,

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.