5 מזלות אסטרו אלה הולכים לחוות מהפך גדול השבוע בין ה-4 ל-10 במרץ

הכוכבים לפעמים משחקים עם הרגשות שלנו וחיי היומיום שלנו, והשבוע של 4 עד 10 במרץ אינו יוצא מן הכלל לכלל זה. עבור כמה סימנים אסטרולוגיים, תהפוכות גדולות צפויות בתחום הרגשי, המקצועי או האישי.

בראש רכבת ההרים: השור

השבוע הזה מבשר על שינוי עמוק למזל שור. ההרגלים שלהם עשויים לעמוד למבחן, וזה יכול לגרום למפגשים בלתי צפויים, הזדמנויות מקצועיות, או הבנה טובה יותר של הצרכים האישיים והרוחניים שלהם.

מפגשים יוצאי דופן

אנשים שבעבר התעלמו מהם יכלו פתאום לקחת על עצמו חשיבות הון בחייהם של ילידי מזל שור. יהיו תוצאותיהן של מערכות יחסים אלה אשר יהיו, הן עלולות להוביל להרחבת אופקים ולהטלת ספק בבחירות קודמות.

הזדמנויות קריירה חדשות

בחזית העבודה, שינוי משמעותי נראה באופק. לאחר מספר חודשים של קיפאון או אפילו תסכול, מספר הזדמנויות יכולות להופיע במסלול הקריירה של מזל שור. לחקור תחומי פעילות חדשים יהיה מומלץ מאוד.

באותו נושא :  מטמורפוזה אישית מתחילה ב-23 בדצמבר עבור שלושת המזלות הללו

סוגרים פינה עם סרטן

הגיע הזמן לפתור קונפליקטים עבור חולי סרטן. אי הבנות עם הסובבים אותם יכולות בסופו של דבר למצוא תוצאה חיובית, וילידי מזל המים הזה מטפחים את התקווה לחיים שלווים לעצמם ולאלה שהם מוקירים.

הפגת מתחים משפחתיים

הדיאלוג יהיה לפעמים קשה, אבל הסרטן יצליח סוף סוף לנקות חלק מהשטחים האפורים שזיהם את מערכות היחסים שלהם בחודשים האחרונים. עושר משפחתי יכול להיות גם נושא לדיונים רציניים על מנת לשמור על הרמוניה בתוך משק הבית.

בתחום המקצועי, חולי סרטן יוכלו לנצל תקופה זו של שינוי כדי לנהל משא ומתן על עמדה טובה יותר או לשקול שינוי כיוון רדיקלי. מודעות לשאיפות עמוקות יכולה להציע להם אפשרויות חדשות להגשמה מקצועית.

מהומה באופק למזל בתולה

השבוע הזה מבטיח להיות מלא אירועים עבור ילידי מזל בתולה. בין התרגשות לפחד מהלא נודע, הם ימצאו את עצמם לא פעם מתנדנדים בין שני קצוות. זה ידרוש מנה בריאה של אומץ ויכולת הסתגלות.

המפגש הרומנטי המיוחל?

בודד לזמן מה, בני מזל בתולה יכולים לקוות למצוא מישהו שיגרום ללב שלהם לפעום מהר יותר. רגועים ונאמנים, אין ספק ששיחות וחילופי דברים עמוקים יתקיימו במהלך פגישה זו. בני מזל בתולה במערכת יחסים עשויים גם לחוות התעוררות מחודשת של תשוקה בתוך מערכת היחסים שלהם.

בלתי צפוי מבחינה מקצועית

ילידי המזל האסטרולוגי של מזל בתולה עשויים להתמודד עם החלטות רדיקליות. משינוי פתאומי בעמדה ועד התפטרות, לא מן הנמנע שמדובר בסימן לרצון לקחת את חייהם המקצועיים לידיים.

התעוררות פנימית עם מזל קשת

מזל קשת נקרא לצעוד בדרך זרועת ניסיונות וחקירה עצמית. אם הם יוכלו להתגבר על פחדיהם ולהתמודד עם המכשולים שיעמדו מולם באומץ, אז הם יוכלו לחוות שבוע עשיר וטרנספורמטיבי.

באותו נושא :  ביום ראשון, 7 בינואר, תחת מזל אהבה, ממתינים מפגשים מיוחדים אלה 3 מזלות

התבוננות פנימית מועילה

יהיה חשוב למזל קשתלבחון את המניעים שלהםרצונותיהם וערכיהם., זה גורם לך להבין כי כמה פתרונות קיימים במשך זמן רב מבלי שנחקרו במלואם. תקופה זו של השתקפות עשויה לאפשר לך להניח בצד כמה אמונות מגבילות ולהשיג ביטחון עצמי.

עבודה: זמן לבחירות מכריעות

אם יש תחום אחד שבו מזל קשת יצטרך לקבל החלטות חשובות, זו עבודה. בין אם זה לעזוב עבודה לא מספקת או לשנות תעשיות, תצטרך לשקול את היתרונות והחסרונות בזהירות לפני ביצוע התחייבות סופית.

רוחות השינוי מנשבות במזל דלי

בני מזל דלי יהיו הראשונים להכיר בכך שהם זקוקים למשהו חדש בחייהם. הכוכבים יציעו להם הזדמנות לחוות משהו שונה וקשההשבוע.

מפנים מקום לבלתי צפוי

הזמנות בלתי צפויות, מפגשים מקריים או פרויקטים שהיו בהתהוות במשך זמן רב יכולים פתאום לקרום עור וגידים. זה יהיה חיוני עבור מזל דלי ללמוד כיצד להגיב במהירות וביעילות למצבים מערערי יציבות אלה, אך בעלי פוטנציאל מתגמל.

הסתגלות לאירועים מקצועיים בלתי צפויים

גם בעבודה, ילידי המזל האסטרולוגי של מזל דלי יצטרכו להיות גמישים ולהיות מוכנים לקחת על עצמם כל אתגר שנקרה בדרכם. כדי לעשות זאת, תהיה להם אנרגיה מחודשת ויצירתיות שתאפשר להם להתאושש ולבסס את עצמם במגזר המקצועי שלהם.

חמשת המזלות האסטרולוגיים הללו יחוו אפוא שבוע מלא אירועים וריגושים. תנו לכולם להפיק את המרב מהמהפך הגדול הזה, כי זה יכול לסמן נקודת מפנה בחייהם.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.