5 שיטות חדשניות לטיהור וחיטוי ספוגי המטבח שלכם

ספוגי מטבח הם פריטים חיוניים למטלות הבית היומיומיות. עם זאת, הם יכולים לצבור חיידקים במהירות ולהפוך לבית גידול לחיידקים אם לא מנקים אותם כראוי. במאמר זה תגלו 5 שיטות חדשניות ומקוריות לטיהור וחיטוי הספוגים שלכם בצורה יעילה.

1. המיקרוגל: פתרון מהיר ויעיל

למרבה ההפתעה, שלך מיקרוגל הוא כלי נהדר לחיטוי ספוג תוך 2 דקות בלבד. כדי לעשות זאת, תחילה הקפד לעקוב אחר שני ההנחיות הבאות: הספוג חייב להיות ספוג במים וזה חייב להיות גם לא מתכתי. לחיטוי ספוג במיקרוגל:

  • נקו את הספוג במי סבון כדי להסיר שומן.
  • ממלאים קערה במים קרים וטובלים בה את הספוג.
  • חממו את הספוג במיקרוגל במשך 2 דקות.

זהיר: בסוף התוכנית, הספוג יהיה חם. כדי למנוע תאונות, הניחו לו להתקרר במכשיר לפני הוצאתו.

2. מיץ לימון כדי degrease

כדי להסיר שומנים ביעילות מספוג, פשוט טבלו אותו בסיר מלא במים רותחים ומיץ לימון טרי. תנו לאביזר להשרות באמבטיה מרעננת זו למשך מספר שעות לפני ששטפו אותו במים נקיים.

3. 70% אלכוהול, סבון שחור ושמן אתרי לימון

עבור טריק זה, אתה צריך להכין פתרון בפרופורציות הבאות:

  1. 50 מ"ל 70% אלכוהול
  2. 150 מ"ל מים
  3. 4 טיפות שמן אתרי לימון

לאחר מכן טבלו את הספוג בשיקוי הקסם הזה ותנו לו לשבת במשך שעה לפני ששטפו אותו תחת מים זורמים.

4. סודה לשתייה, סבון שחור ושמן אתרי מעץ התה

סודה לשתייה היא תרופת פלא משמש את הסבתות שלנו עבור טריקים שונים ניקוי. אתה יכול להשתמש בו כדי לשמור על ספוג המטבח שלך על ידי דילול 2 כפות של אבקת סודה לשתיה ב 500ml של מים חמים. לאחר מכן מוסיפים 5 טיפות שמן אתרי עץ התה וכף סבון שחור נוזלי. ערבבו הכל יחד ואז השרו את הספוג בתכשיר זה למשך שעה לפני ששטפו אותו במי ברז.

באותו נושא :  הסוד לכבס במכונה את הבגדים השחורים בלי להלבין

5. אקונומיקה, חומר חיטוי רב עוצמה

אקונומיקה היא חומר חיטוי חזק שניתן להשתמש בו גם לניקוי הספוג. כדי לעשות זאת, למלא אגן עם 200 מ"ל של מים חמים ולהוסיף שלושה מכסים של אקונומיקה. פשוט טבלו את הספוג בתערובת למשך 30 דקות עד שעה, ולאחר מכן שטפו אותו היטב תחת מים זורמים.

לסיכום, ישנן שיטות שונות לחיטוי וטיהור ספוגי המטבח שלכם בצורה יעילה וחדשנית. אל תהססו לנסות את הטיפים הבאים והקפידו לתחזק את הספוגים שלכם באופן קבוע כדי להבטיח את ההיגיינה שלהם ואת תוחלת החיים שלהם.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.