8 מקומות המסתור הגאוניים המובילים

לאחר מזומנים בבית יכול להיות מרגיע במקרה חירום או צורך פתאומי. עם זאת, חשוב למצוא מקום מסתור מושלם ומאובטח כדי למנוע כל סיכון של גניבה. במאמר זה, בחרנו עבורכם את הרעיונות הטובים ביותר להסתיר את כספכם מעיניים סקרניות. בל נשכח שכלל האצבע הראשון הוא לבחור מקום שקשה לחשוד בו. אז הנה 8 מקומות המסתור המקוריים המובילים לשמירה על החסכונות שלכם.

1. החגורה

ה חגורהפתרון נהדר לכמויות קטנות!, הסיבה לכך היא כי החגורה יכולה להיות מקום נהדר להחביא את הכסף שלך. כל שעליכם לעשות הוא לבחור חגורה עם אבזם כדי להסתיר בקלות שטרות.

2. כרטיסים בנקאיים באריזות קרח ושקיות רוכסן מלאות במזומן

זה טריק יוצא דופן למדי מורכב הקפאת כרטיסי הבנק שלך שטרות בקרח. למרות שזה אולי נראה מוזר, מקום המסתור הזה הוא כמעט בלתי אפשרי לנחש במהלך פריצה.

3. שטר מוסתר בנגן תקליטורים במחשב

דרך מקורית נוספת להחביא כסף היא להכניס כמה שטרות לתוך נגן תקליטורים של מחשב. לא הרבה אנשים יחשבו לבדוק את המקום הזה במקרה של גניבה.

4. מגירה מזויפת בקיר

זו גרסה מורכבת יותר שדורשת קצת יותר זמן וארגון, אבל האמינות שלה אדירה. זה עניין של התקנה מגירה מזויפת בקיר. מקום מסתור שקשה למצוא, אפילו לפורצים המנוסים ביותר.

5. החלק הפנימי של מברשת שיער

מסתירים את הכסף שלך בתוך מברשת שיער יכול להיות פתרון דיסקרטי ויעיל. רק וודאו שהמברשת סגורה היטב ואין סכנה שהיא תיפתח בטעות.

באותו נושא :  תגידו שלום לאבנית על מסכי מקלחת הזכוכית שלכם בזכות המרכיב הזה

6. מאחורי לוחות הבסיס של הקירות

  • זה בהחלט אפשרי להסתיר את החשבונות שלך מאחורי לוחות הבסיס בבסיס הקירות. בדרך כלל, לגנב אין הרבה זמן לחפש בכל פינה בבית.
  • בנוסף, מקום מסתור זה נותר בלתי נראה, בין אם הדלת סגורה או פתוחה.

7. חלקו העליון של כרכוב מוט וילון

בדיוק כמו מקום המסתור מאחורי לוחות הבסיס, המקום הזה הוא די קשה עבור פורצים לגשת. החלק בקלות את החשבונות שלך על גבי כרכוב מוט וילון כדי להרחיק אותם מהישג ידם.

8. פח ריק בארון

פח ריק יכול להיות מקום מסתור נהדר: הניחו בפנים כמה שטרות ואחסנו אותו בין הפחיות האחרות בארון המטבח שלכם. אין זה סביר שמישהו יחשוד בתיבה זו בין רבים!

בקיצור, זכרו את הטיפים הגאוניים ומקומות המסתור הבאים כדי לשמור על החסכונות שלכם בטוחים בבית. אל תהסס להיות יצירתי ולהתאים רעיונות אלה לצרכים שלך ואת הסביבה הביתית.

 

mm
פורסם על ידי Adam

כותב מתמחה במבחני אישיות, בדיקות IQ והערכות דומות עבור אתר אינטרנט מוכר.